Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Paskola suteikia galimybę Naujus metus sutikti svečioje šalyje

Paskola suteikia galimybę Naujus metus sutikti svečioje šalyje

1681
0

Kiekvienais metais daugelis žmonių susiduria su dilema, kur sutikti Naujus metus, kad jų šventimą prisimintume ilgai, o patirti įspūdžiai neišblėstų. Visi, pasiilgę kelionių bei įspūdžių, metų virsmą gali pasitikti užsienyje, kad ir ne ypač tolimoje šalyje. Naujų metų sutikimas svečioje šalyje suteikia galimybę pakeliauti ir atšvęsti taip, jog bus ką prisiminti ir draugams papasakoti. Jeigu keliaujama kartu su šeimos nariais, priklausomai nuo pasirinktos krypties ir laikotarpio, kurį planuojate praleisti kelionėje, gali tekti plačiai atverti piniginę. Jeigu jūsų šeimos planuojamas Naujųjų metų sutikimas sutampa su atostogomis, kurias norite praleisti kelionėje, patariama iš anksto nuspręsti, kur norėsite vykti ir preliminariai apskaičiuoti biudžetą, kurio reikės visai šeimai.

Neturint pakankamo santaupų kiekio, tačiau esant dideliam norui išvykti ir bent kelias dienas ar savaitę praleisti užsienyje, sprendimu gali tapti paskola. Paskola gali finansuoti skrydžių bilietų įsigijimą, apgyvendinimo paslaugas bei kitas išlaidas, kurių atsiranda kelionės metu. Daugiau informacijos apie paskolas, reikalavimus paraiškų teikėjams yra pateikiama tinklapyje, o nusprendus išvykti ir Naujus metus sutikti svetur, belieka pasirinkti norimą kryptį. Taigi, kur rekomenduojama pasitikti metų virsmą kartu su visa šeima ir kuo šios vietovės yra ypatingos?

Jeigu nenorima keliauti ypač toli, įsimintinas Naujųjų sutikimas gali įvykti kaimyninėje Lenkijoje. Šalies sostinėje Varšuvoje kiekvienais metais pagrindinėje miesto aikštėje dangų papuošia nuostabūs fejerverkai, o po įsimintinos šventinės nakties atgauti jėgas ir pailsėti galima vandens pramogų parke, SPA centruose arba laiką leidžiant vaikščiojant Varšuvos gatvėmis. Jeigu Varšuva jums yra puikiai pažįstama, taip pat įspūdingos Naujųjų metų sutiktuvės kiekvienais metais vyksta karalių miestu pramintoje Krokuvoje. Čia gausu pilių, taip pat turistų mėgstamų vietų kaip druskų kasyklos. Mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikį ar žiemos sporto šaką – slidinėjimą, Lenkijoje galima keliauti į Zakopanę ir slidinėti čia stūksančiuose Tatrų kalnuose. Kalėdinis miestelis, įvairios slidinėjimo trasos suteikia galimybę atostogas praleisti aktyviai ir į kasdienius darbus grįžti su nauja energija bei idėjomis.

Dar viena populiari kryptis, kurią renkasi keliautojai, norintys Naujus metus sutikti kitaip – kelionės į tokius didmiesčius Londonas, Amsterdamas, Paryžius ar Roma. Nors orai gruodžio mėnesį šiuose miestuose nelepina, tačiau įspūdingi fejerverkai, Kalėdų miesteliai ir ore tvyranti aura nuteikia džiugiai bei šventiškai. Naujųjų metų virsmą sutikti svečioje šalyje visuomet yra įdomu, o tuo pačiu tai tampa puikia galimybe pažinti didmiesčius, kuriuose anksčiau neteko būti. Leiskite sau atsipalaiduoti ir pasinerti į Naujametį sūkurį kartu su pačiais artimiausiais žmonėmis!

Jeigu mėgstate netradicinius sprendimus, Naujuosius metus galite sutikti kruize. Pastebima tendencija, jog plaukti kruizu dažniau renkasi šeimos, neauginančios mažų vaikų arba šiuos palikusios prižiūrėti seneliams. Viena iš galimų kruizo krypčių – Helsinkis, Stokholmas, Talinas. Sutikti Naujus metus jūroje ar viename iš minėtų didmiesčių gali tapti išties įsimintinu įvykiu, kadangi kruizuose visuomet vyksta įvairūs renginiai, koncertai, čia galite apsipirkti, sportuoti ir romantiškai leisti laiką kartu su antrąja puse ar draugų apsuptyje. Kruizas suteikia galimybę pamatyti dar nepažintus miestus, kadangi išlipus į krantą keliaujama į ekskursijas, tam yra paskirtas laisvas laikas, o nakvynės kruizo kajutėse gali tapti ypač maloniomis ir romantiškomis. Jeigu Naujus metus norite sutikti kitaip nei anksčiau, kelionės į užsienio šalis ar plaukimas kruizu gali tapti puikiu ir įsimintinu sprendimu!

Ankstesnis straipsnisBuvę Taujėnų gimnazijos abiturientai remia gabius mokinius
Kitas straipsnisAzijos virtuvė – vienas sveikiausių pasirinkimų

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia