Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Nosies operacijai galite rinktis ir ekonomiškesnį variantą

Nosies operacijai galite rinktis ir ekonomiškesnį variantą

703
0

Nosies forma kai kuriems žmonėms ne tik sukelia diskomfortą, bet taip pat pablogina kvėpavimo takų funkciją. Dėl šios priežasties plastikos chirurgai siūlo atlikti nosie operaciją, kurios metu gali būti kardinaliai pakeičiamas nosies dydis ar tiesiog bendra jos išvaizda. Nosies operavimo metu pacientas nejaus nieko, o pati operacija truks vos keletą valandų. Kaip bebūtų, ši operacija yra gana sudėtinga, todėl labai svarbu, kad rinktumėtės patyrusius plastikos chirurgus.

Operacijos atlikimo trukmė priklauso nuo paciento lūkesčių

Plastikos chirurgų teigimu, pacientai turi gerai apmąstyti ko jie tikisi. Įprastai į šiuos specialistus kreipiamasi su tikslu, jog būtų pakoreguojama nosies forma. Pacientai kreipiasi dėl tiesinimo, nosies sumažinimo, nosies galiuko  trumpinimo ir t.t. Bet, kai kuriais atvejais šios operacijos metu šalinamos tam tikros patologijos, dėl kurių paciento kvėpavimo funkcija yra sutrikusi.

Nosies pertvaros operacija dažniausiai atliekama pacientui įtarus miego sutrikimus. Pirmiausia pacientas turi kreiptis į šeimos gydytoją ir tuomet išdėstyti savo negalavimus. Šeimos gydytojas iš karto teirausis apie miego kokybę. Jeigu paaiškės, kad pacientas rytais atsikelia labai pavargęs ir visiškai nepailsėjęs, tuomet jis bus siunčiamas pas kitus specialistus, jog būtų patikrinta ar nosies patologijos nesukelia knarkimo.

Daug žmonių patys nesupranta, kad naktimis knarkia, o būtent tai neleidžia gerai išsimiegoti. Dėl to knarkimo dažnai kalta nosies pertvara. Tad, kreipdamiesi į plastikos chirurgus išsamiai papasakokite ko jūs tikitės iš operacijos.

Jeigu pageidaujate pagerinti kvėpavimo funkciją ir tuo pačiu pakoreguoti nosies formą, tuomet naudinga būtų viską atlikti vienos operacijos metu.

Kodėl siūloma rinktis vieną operaciją visų problemų sprendimui?

Nosies korekcija atliekama visiškoje nejautroje. Dėl to pacientas operacijos metu nieko nejaus. Jis tiesiog užmigs ir pabus kai viskas bus baigta. Jokia čia paslaptis, kad anestetikai daro šiokią tokią įtaką po operaciniu laikotarpiu. Tad, natūralu, kad per trumpą laiką atlikti dvi operacijas bendroje nejautroje būtų per daug rizikinga.  Turint problemų su kvėpavimu ir tiesiog norint pakeisti nosies išvaizdą, siūloma viską atlikti vienu metu.

Rinktis vieną nosies operaciją, kurios metu būtų šalinamos abi minėtos problemos, naudinga dar ir dėl to, kad sveikimo periodas bus trumpesnis. Jeigu pasirinksite daryti dvi atskiras operacijas, natūralu, kad po pirmosios teks laukti gana ilgą laiką. Tarkime, jeigu atliekate nosies plastinę operaciją, tuomet rezultatų laukti teks netgi metus. Tad, būtent po visiško pasveikimo galėsite kreiptis dėl sekančios operacijos. Laukimas būtinas dėl to, kad tik visiškai sugijus pjūvio vietoms ir atslūgus patinimui galima atlikti sekančias korekcijas.

Nosies pertvaros operaciją kartu su rinoplastika (nosies plastine operacija) rinktis naudinga ir dėl to, kad iš dalies sutaupysite pinigų. Paprasčiausiai, vienos operacijos metu jums teks susimokėti už anesteziologo paslaugas tik vieną kartą. Tas pats liečia ir slaugos paslaugą. Jeigu darysite dvi atskiras operacijas, tuomet natūralu, kad kiekvieną kartą teks mokėti atskirai. Tiesa, už pačias operacijas chirurgui mokėsite atskirai t.y. čia kaina bus sudėtinė. Mokėsite tiek už nosies pertvaros, tiek ir už plastinę operaciją.

Nosies operacija yra sudėtinga, tad rinktis reikia tik patikimus specialistus

Ne paslaptis, kad nosies operacijos yra vienos sudėtingiausių, nes pjūviai turi būti preciziški. Tad, būtinai kreipkitės į tokius chirurgus, kurie yra patyrę ir užsitarnavę gerą reputaciją plastikos chirurgų tarpe. Juk nuo to priklausys kaip keisis jūsų nosies estetinis vaizdas.

Ankstesnis straipsnisKrūtų didinimo operacijos finansiškai prieinamos daugeliui moterų
Kitas straipsnisMezoterapija turi būti pasirenkama adekvačiose situacijose

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia