Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Nėra blogo oro, būna tik bloga apranga, dėl to ja reikia pasirūpinti...

Nėra blogo oro, būna tik bloga apranga, dėl to ja reikia pasirūpinti iš anksto

864
0

Žmonėms dingsta nuotaika, jei oras yra blogas, nes dažnai jie sušlampa ar jiems šalta. Žmonės skundžiasi, kad nesvarbu, koks geras ar blogas oras, jie turi eiti į darbą. Asmenis ypač jaudina karštis ir šaltis, taip pat blogas ar lietingas oras. Visos problemos greitai išsprendžiamos, ir jums nereikia jaudintis, ar jūsų spintoje yra tinkamų darbo drabužių. Galite dirbti efektyviai ir gerai jaustis vilkėdami drabužius, kurie tinka lauko ar darbo vietos oro sąlygoms. Dėl savo patogumo, lengvumo judant daugelio mėgstamas drabužis – striukė. Jos skirtos tiek laisvalaikiui, tiek darbui. Belieka jas išsirinkti ir nešioti.

Striukės, kurios padeda žiemą nesušalti

Dirbant lauke ar patalpose esant žemai temperatūrai, geriausias pasirinkimas yra žieminė striukė. Žieminė darbo striukė su užsegamu kailiu tikrai padės apsisaugoti nuo vėjo, sniego.  Kailį, jei nepatogu ar ne taip šalta, galima nusisegti ir toliau nedarant ilgų pertraukų tęsti darbus. Tad esant  plačiai darbinių striukių pasiūlai niurnėti dėl netinkamo oro ar  temperatūros darbo patalpose neverta. Sėdėdami šiltoje patalpoje prie  kompiuterio galite užsisakyti jums patinkančią ir darbo sąlygas  atitinkančią darbinę striukę.Juk jau ne paslaptis, kad šilta darbo striukė apsaugos nuo šalčio, neperšlampama nuo drėgmės ir vėjo, o universali tiesiog leis jaustis patogiai užsiimant bet kokia darbine veikla.

  • Darbo  striukės, turinčios 2 atšvaitines juostas ties juosmeniu ir rankomis, – labai saugios dirbant tamsiuoju paros metu. Tada jau nereikalingi  papildomi atšvaitai, nes darbuotojas vairuotojams puikiai matomas. Dėl to šias striukes renkasi kelininkai, statybininkai ir pan. specialybių atstovai.
  • Neperšlampamos žieminės  darbo striukės yra labai populiarios, jas renkasi įvairūs profesionalai. Jų pranašumas yra tas, kad jos nepralaidžios vandeniui ir šiltos viduje, o tai gali užkirsti kelią per žemai lauko temperatūrai. Žieminių striukių pasiūlos įvairovė rodo jų paklausą ir būtinumą. Darbo striukė – trumpas ir patogus drabužis pritaikytas lengvai judėti – itin vartotojų mėgiamas.

Universali darbo striukė, kuri tik visiems gyvenimo atvejams

Paprasta, lengva, bet labai populiari darbo striukė yra pagaminta naudojant PTFE dangos medžiagą. Ši danga apsaugo nuo nešvarumų, o tai reiškia, kad striukė gali ilgiau išlikti švari. Geras striukių su nusegamomis rankovėmis bei gaubtuvu pasirinkimas leidžia išsirinkti geriausią ir patogiausią viršutinį rūbą. Segiojamos drabužio dalys padidina jo funkcionalumą ir tinka dėvėti atliekant įvairius darbus. Šiuolaikinė darbo striukė sunkiai įsivaizduojama be plastinio įdėklo, į kurį galima įdėti identifikavimo kortelę. Juk žmogaus tapatybė yra svarbi, o prireikus ieškoti dokumentų nesinori.

Žmonės, dirbantys lauke, labiau mėgsta vandeniui atsparias striukes su atšvaitais. Šiems švarkams siūti naudojamos medžiagos yra ne tik atsparios vandeniui, bet ir neperpučiamos. Todėl vėjuotomis dienomis šis drabužis yra nepakeičiama visų gyvenimo sričių žmonių darbo paketo dalis.

Prie puikios striukės reikalingi ir pritaikyti batai 

Neperšlampami batai yra idealus sprendimas darbuotojams automobilių priežiūros, statybos, naftos perdirbimo, kelių inžinerijos ir žemės ūkio srityse. Aukštos kokybės guminiai batai yra būtini ne tik minėtose darbo vietose, bet ir kasdieniame gyvenime: sodo, žvejybos ir medžioklės, įvairios kitos lauko veiklose, kai lyja ir šlapia.

Visuomenėje vis dar sklando mitas, kad avint guminius batus jūsų kojos nušals, nes jie gali užkirsti kelią tiesioginiam vandens patekimui. Taip, prieš kelis dešimtmečius pagaminti guminiai batai gali sugerti drėgmę ir užšaldyti kojas, nesvarbu, kokias šiltas kojines vilkėtumėte. Bet šiandien, progreso amžiuje, jau gaminami guminiai batai, kurie išlaiko šilumą avinčiojo kojose. Šie batai ne tik apsaugo jūsų kojas nuo drėgmės, bet ir yra atsparūs šalčiui. Apsilankykite pas mus ir išsirinkite jums labiausiai patikusius batus.

Ankstesnis straipsnisNagų priežiūros patarimai
Kitas straipsnisSmetoninės 2021 – Vasara pas ponią Sofiją

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia