Home Verslas Rėmėjų medžiaga Nagai nuo prancūziško stiliaus

Nagai nuo prancūziško stiliaus

154
0

Sąvoka „dirbtiniai nagai“ apima daugybę skirtingų nagų stilių. Toliau pateikiamas sąrašas padės suprasti, ką apima šis terminas:

prancūziški tipai – prancūziško manikiūro stiliaus dirbtiniai nagai.

Spalvoti dirbtiniai nagai – įvairių spalvų dirbtiniai nagai, panašūs į tuos, kuriuos lakuojate ant savo natūralių nagų.

Pilnas dengimas – ant viso galiuko užlakuotas dizainas.

Pusė dangos – dizainas dengia ne visą nagą, pavyzdžiui, nago galiukas gali būti skaidrus su gėlėmis, išpieštomis per visą nago galiuką, tačiau vietomis vis tiek matosi skaidrus galiukas.

Forma – faktinė galiukų forma labai skiriasi, pavyzdžiui, prancūziškas stilius turėtų tiesią briauną.

Nagų dailė – ant galiuko pridedamas piešinys ar paveikslėlis.

3D nagų dailė – be dizaino ar paveikslėlio, prie nagų galiukų pridedama nagų dailės gaminių, pavyzdžiui, akmenukų.

Ilgis – galite rinktis trumpo, vidutinio arba ilgo ilgio galiukus. Nepamirškite, kad ilgesnių galiukų ilgį taip pat galite keisti pagal savo poreikius. Tik įsitikinkite, kad turite tinkamus įrankius (pvz., antgalių pjaustytuvą), kitaip rizikuojate, kad antgaliai sutrūkinės arba suskils.

Fantazijos nagų galiukai – šie ilgi dirbtiniai nagai yra itin ilgio, pavyzdžiui, ilgiausias gali būti 10 cm, o trumpiausias – 7 cm. Jie nebus labai praktiški plaunant indus ar rašant tekstą, tačiau bus labai įspūdingi.

Dauguma moterų (o kartais net ir vyrų) įsigyja šiuos fantazijos nagų antgalius, kurie yra skaidrūs arba balti, o paskui prideda savo laką arba savo nagų piešinį.

Jei naudojate tinkamas medžiagas, laką nuo fantazijos nagų galiukų galite nuimti ir iš naujo padengti kitos spalvos laku. Todėl vieną netikrų nagų galiukų rinkinį galėsite naudoti 2 ar daugiau kartų.

Jei nuspręsite įsigyti fantazijos nagų galiukus, būkite pasirengę būti pastebėti, nes jie ne visai susilieja su fonu. Ypač jei jie nudažyti ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, raudona ar violetine.

Šie itin ilgi nagų galiukai puikiai tinka nagų dailės darbams, nes jie yra tarsi itin didelė drobė.

Nagai ir salonas

Reguliarios išvykos į vietinį nagų saloną – nuo gelinio manikiūro iki prancūziškų galiukų ir madingo nagų dizaino – gali būti puikus būdas pasirūpinti savimi. Tačiau tai ne visada praktiška… arba šiuo metu net nėra galimybė. Išmokę, kaip pasidaryti manikiūrą namie, kaip tai daro profesionalai, galėsite džiaugtis salono kokybės nagais, kai tik panorėsite. Be to, nuolatinis grožio procedūrų laikymasis gali būti gydomasis, namuose paprastai naudojamas nagu priauginimo rinkinys, kurio dėka nagai atrodo kaip salone.

Bet … norėdami padėti jums pačioms susikurti „Instagram“ vertą manikiūrą, pasitelkėme Miss Pop, garsiąją nagų dailininkę, dirbusią su tokiais vardais kaip Regina King ir Ashley Graham, kad ji pateiktų geriausius patarimus, įrankius ir būdus, kaip pasidaryti manikiūrą namuose, įskaitant unikalų nagų mirkymo metodą. Šis paprastas žingsnis po žingsnio vadovas, kaip pasidaryti profesionalų manikiūrą, kuris iš tikrųjų išliks ilgiau, pradedamas nuo nagų gruntavimo ir baigiamas puikiu pavasario ar vasaros laku, o jei jaučiatės ambicingai, galite pasidaryti keletą paprastų nagų piešinių.

Kaip matote, yra daug įvairių produktų, todėl jei paprastai naudojate vienos rūšies nagus, verta išbandyti ir kitas jų rūšis.

Previous articleGeriausi batai treniruotėms namuose
Next articleMarketingas – kas tai?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here