Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Minkšti žaislai kūdikiams: kokius kriterijus jie turi atitikti?

Minkšti žaislai kūdikiams: kokius kriterijus jie turi atitikti?

446
0

Minkšti žaislai yra skirti įvairaus amžiaus vaikams (o taip pat – nėra jokių priežasčių, kodėl jų negalėtų įsigyti ir suaugusieji). Tačiau labai svarbu pabrėžti, kad vaiko, kuriam ir bus skirtas žaislas, amžius, vaidina labai svarbų vaidmenį. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tai, kas tik 3 metų ar vyresniam vaikui, nebūtinai tiks kūdikiui. Renkant minkštus žaislus kūdikiams, yra ypač svarbu užtikrinti saugumą. Taigi, skubame detalėmis, kaip iš tiesų turėtų atrodyti saugus žaislas kūdikiui.

Vienas svarbiausių aspektų, kurį turėtumėte įvertinti, norėdami išrinkti maksimaliai saugų žaislą savo vaikui, yra smulkių atsikabinti ar atsijungti negalinčių detalių nebuvimas. Nereikia ir sakyti – dauguma minkštų žaislų yra dekoruoti ar papildyti smulkiais elementais, kurie suteikia tikroviškumo ar atliekama tam tikrą funkciją. Tačiau šios detalėms atsiskyrus nuo žaislo, kūdikiui iškiltų rimtas pavojus.

Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu įvertinti ir tai, ar žaislas neturi aštrių kampų ar briaunų, dėl kurių mažylis galėtų susižeisti. Lygiai tas pats pasakytina ir apie virveles ar raištelius – jų taip pat neturėtų būti, kadangi tokios detalės taip pat kelia pavojų mažyliui.

Minkšti žaislai šiandien yra gaminami itin įvairių spalvų ir tikrai bet kuri iš jų puikiai tiks. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nemaža dalis suaugusiųjų galvoja, kad ryškių spalvų žaislai nėra pats geriausias pasirinkimas, neva ryškios spalvos gali pakenkti regėjimui. Tačiau yra priešingai – ryškios spalvos žaislai labai naudingi kiekvienam mažyliui:  ryški spalva nekenkia regėjimui, bet ir skatina susidomėjimą.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai svarbu užtikrinti ne tik smagias, bet ir higieniškas pramogas vaikui. Taigi, rinkdami žaislą, atsakingai pasidomėkite, ar žaislas galėtų būti skalbimas/valomas ekologiškomis, vaikui saugiomis priemonėmis?

Ankstesnis straipsnisViso kūno masažas – ką būtina žinoti?
Kitas straipsnisKondicionierių pildymas įvairaus tipo transporto priemonėms

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia