Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Minimalistinis interjeras – kokią langų dangą rinktis?

Minimalistinis interjeras – kokią langų dangą rinktis?

329
0

Dairotės stilingų langų dengimo sprendimų minimalistiniam būstui? Interjero dizaineriai pastebi – tai malonus, bet ir daug iššūkių keliantis uždavinys. Sudėtinga rasti sprendimus, kurie neapsunkintų erdvės, bet kartu suteiktų patikimą apsaugą nuo aštrių saulės spindulių. Vis dėlto, rinkos profesionalai gali pasiūlyti efektyvius, bet kokį minimalistinį stilių pagyvinsiančius gaminius. Toliau – 3 skirtingi langų dengimo variantai.

Minimalistinio dizaino roletai

Šiandien minimalizmas gali būti įvairus – skandinaviškas, modernus ar net eklektiškas. Tačiau namų pagrindas ir esminiai daiktai čia dažniausiai neutralūs, ilgaamžiai. Kokybiškus langus dengiančius šydus galima priskirti būtent prie namų fono. Jei ieškote modernaus, minimalistinio dizaino, verta pasižvalgyti po roletų katalogus. Čia svarbu pasirinkti neutralų, švarių linijų, vienspalvį dizainą.

Subtilios, neutralios žaliuzės

Kitas sprendimas – efektyviai šviesos srautą valdančios žaliuzės. Jos ypač tinka erdvėse, kuriose minimalistinis stilius persipynęs su industriniu braižu. Tuomet verta žvalgytis vienspalvių, kokybiškų aliuminio žaliuzių. Kuriate labiau natūralistinį įvaizdį? Ieškokite gaminių iš medžio arba kokybiškos šio imitacijos. Unikalus žaliuzių mechanizmas leis įsileisti tiek šviesos, kiek norėsite.

Natūralios, lengvai krentančios užuolaidos

Šiuolaikiniuose namuose itin vertinama natūrali šviesa, ieškoma būdų, kaip pagerinti jos sklidimą. Jei skaitote ir pritariamai linksite, tuomet idealus sprendimas jums – lengvų, natūralių dieninių užuolaidų klostės. Šios dažnai pastebimos skandinaviško bei organiško minimalizmo braižu įrengtose patalpose.

Jei norite įpūsti erdvėms ne tik jaukumo, bet ir naudingų funkcijų, dairykitės UV spindulius blokuojančio audinio. Beje, šiandien audinius apžiūrėti ir užsisakyti galima dar patogiau, tiesiog internetu:

https://www.domuslumina.lt/lt/products/uzuolaidos1/dienines-uzuolaidos/.

Gerai pagalvojus, minimalistiniu braižu įrengti namai išsiskiria ne tik savitomis linijomis ar spalvomis, bet ir filosofija. Čia itin svarbus ilgaamžiškumas, kokybė, funkcionalumas. Todėl pažvelkite į langų dangą kaip į tvaresnių namų pagrindo dedamąją ir rinkitės ją atsakingai. Taip pat kaip ir patikimus specialistus.

Ankstesnis straipsnisNetradicinė erdvė tapo „Balto angelo“ koncerto scena
Kitas straipsnisŠventupėje vyko merginų futbolo turnyras

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia