Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Miegamosios sofos: kokio tipo porankius pasirinkti?

Miegamosios sofos: kokio tipo porankius pasirinkti?

687
0
sofos

Svetainėje dažniausiai susirenka visa šeima. Ypač kai už lango oras žvarbus, laiką mėgstame leisti jaukiai namuose. Ši erdvė neįsivaizduojama be sėdimo minkšto baldo. Žinoma, maksimalų komfortą gali užtikrinti tik funkcionalus, patogus gaminys. Interjero dizaineriai atkreipia dėmesį į vieną primirštą atrankos kriterijų – porankius. Tad peržvelkime, kokio tipo sofų porankius pasirinkti?

Aktualus porankių dydis

Prieš pasineriant į sofos lovos paieškas, pirmiausia pagalvokite, kaip planuojate ją naudoti. Jeigu mėgstate sėdėti nugara atsirėmę į atlošą ar porankius, juos patariama rinktis kuo aukštesnius. Aukštis turėtų būti matuojamas nuo sėdimos pagalvės viršaus iki porankio viršaus. Taip pat atsižvelkite į šeimos narių skaičių ir kitus jums aktualius įpročius.

Porankių tipai

Įtakos baldo kokybei ir funkcionalumui turi ne tik minėtųjų detalių dydis, bet ir stilistika. Tad peržvelkime kokie yra populiariausi porankių tipai.

  • Angliškas. Šio tipo porankiai įprastai yra žemi ir šiek tiek išsikišę už sofos nugarėlės. Jie dažniausiai žemesni už atlošą. Baldai su angliško tipo porankiais puikiai dera bohemiškame interjere.
  • Šių porankių aukštis dažniausiai lygus su atlošo aukščiu, todėl detalės yra itin tvirtos, kokybiškos ir patogios. Sofos su susuktais porankiais dažniausiai derinamos klasikinio ir pereinamo interjero stilistikose.
  • Šio stiliaus porankiai pasižymi aukštomis, tiesiomis linijomis ir griežtais kampais. Tokį minkštą baldą galima pritaikyti beveik visuose namuose, tačiau dažniausiai jis sutinkamas moderniame, minimalistiniame, japandi ir šiuolaikiniame interjere.

Atsižvelgus į namų interjero stilių bei individualius savo poreikius, galima kur kas lengviau apsispręsti, kokius sofos porankius reikėtų pasirinkti.

Panašu, kad nedidelė smulkmena gali lemti ne tik bendrą kambario paveikslą, bet ir komfortišką poilsį. Ne be reikalo sakoma – visa slypi detalėse. Rinkdamiesi minkštą baldą, būtinai įvertinkite porankius, išpildančius tiek stilingų namų, tiek komfortiško poilsio viziją.

Ankstesnis straipsnisUkmergiškių ekologinis kanapių ūkis – vienas „žaliausių“ šalyje
Kitas straipsnisJūsų miegamasis pagal skandinaviškus standartus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia