Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Mezoterapija turi būti pasirenkama adekvačiose situacijose

Mezoterapija turi būti pasirenkama adekvačiose situacijose

456
0

Senėjimas yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurių oda ima prarasti savo švytėjimą. Tačiau, vieniems žmonėms pirmieji požymiai pradeda matytis anksčiau nei kitiems. Tai gali nulemti ir genai. Grožio specialistai siūlo tam tikrą gydymą, kuris padės kaip reikiant pagerinti odos būklę ir tuo pačiu pavers ja gerokai atjaunėjusia. Mezoterapija yra viena iš tų procedūrų, dėl kurios į specialistus kreipiasi tiek moterys, tiek ir vyrai. Mat, ji gali būti atliekama esant skirtingoms problemoms.

Kokius privalumus siūlo mezoterapijos procedūra?

Pirmiausia, kiekvienam reikėtų pasidomėti kam apskritai reikalingas šis gydymas. Ši procedūra yra siejama su odos atjauninimu. Tai yra metodas, kurios metu į gilesnius odos sluoksnius suleidžiamos specialios veikliosios medžiagos, mineralai, vitaminai, haliurono rūgštis ir t.t. Kokios medžiagos suleidžiamos pacientui – parenkama individualiai, nes kiekviena situacija yra skirtinga.

Dažniausiai dėl šios procedūros kreipiasi pacientai, kurių oda yra praradusi visą žavesį. Taip gali nutikti ne tik dėl natūralaus senėjimo, bet ir aplinkos veiksnių. Moterys šią procedūrą renkasi siekiant atjauninti veido odą, nes juk ji yra labiausiai matoma.

Specialiais prietaisais arba paprastais švirkštais suleidžiamos medžiagos nepriverčia jausti didelio skausmo procedūros metu. Naudojamos tokios plonos adatos, jog pacientas praktiškai iš viso nejaučia net menkiausio diskomforto. Po procedūros taip pat nėra jokių liekamųjų reiškinių, tad ir sveikimo periodo jokio nebūna.

Kalbant apie privalumus, svarbiausia yra akcentuoti faktą, kad mezoterapija nesukelia jokių komplikacijų ar šalutinių poveikių. Tai visiškai saugi procedūra, kurios metodai naudojami netgi gydant įvairias rimtesnes ligas. Kalbant apie grožio industriją, svarbu paminėti, kad mezoterapinis gydymas gali būti pasitelkiamas tiek, kiek to pageidauja pacientas, nes jis neturi jokių šalutinių efektų. Aišku, kiek kartų ir kas kiek laiko reikia atlikti procedūrą sužinosite tik po to, kai gydytojas dermatologas įvertins jūsų problemą.

Procedūrų skaičių lemia paciento situacija

Specialistai dažnai pabrėžia, kad kiekvienas pacientas pas juos atkeliauja su skirtinga problema. Kiekvienai problemai spręsti gali būti parenkamas skirtingas procedūrų skaičius. Įprastai, odos jauninimui parenkamos daugmaž 5-6 procedūros. Jos atliekamos pagal iš anksto sudarytą grafiką. Tačiau, jeigu procedūrų reikia daugiau, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį tiek į pasirinkto specialisto kvalifikaciją, tiek ir savo paties problemą.

Kai kuriais atvejais šių procedūrų skaičius iš tiesų būna didesnis, bet tas kiekis skiriasi tik ties viena ar kita papildoma procedūra. Tačiau, jeigu specialistas nurodė, kad jums reikės keliolikos procedūrų iš eilės ir dar labai dažnai, tuomet galima įtarti, kad kažkas yra negerai. Dažnai nesąžiningi specialistai tyčia padidina neva reikalingų procedūrų skaičių šitaip siekdami iš paciento išpešti kuo daugiau pinigų.

Kita vertus, pacientams, turintiems kažkokių problemų, reikia patiems gerai įvertinti ar jos turi būti sprendžiamos tokiais būdais. Supraskite, kad ši procedūra yra siejama su grožio sektoriumi. Jeigu jus kamuoja daug rimtesnės problemos, tuomet būtina kreiptis į gydytojus. Pavyzdžiui, mezoterapijos procedūra gali būti pasitelkiama siekiant atgauti plaukų žvilgesį ir juos tiesiog sustiprinti. Tačiau, jeigu jūs staigiai pradėjote plikti, tuomet ne į grožio specialistus, o būtent į šeimos gydytojus turėtumėte kreiptis pirmiausiai.

Kaip pasirinkti kliniką?

Pats paprasčiausias būdas sužinoti kur ši procedūra būtų atliekama saugiai – ieškoti atsiliepimų. Grožio klinikų visoje Lietuvoje yra gana daug. Kiekviena jų turi savo klientų ratą. Būtent tie klientai ir bus palikę atsiliepimus apie gautas paslaugas. Tad, tiesiog ieškokite klinikų, kurios siūlo šią paslaugą ir paskui pasižiūrėkite ar apie jas nesklando neigiami komentarai.

Ankstesnis straipsnisNosies operacijai galite rinktis ir ekonomiškesnį variantą
Kitas straipsnisUž plastines operacijas ne visiems būtina atsiskaityti iš anksto

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia