Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga LED nagų lempos privalumai

LED nagų lempos privalumai

157
0

Tvarkingas manikiūras yra ne tik išoriškai gražus, bet ir orientuotas į higieniškumą. Gelinis lakavimas patapęs vienu iš mėgstamiausių manikiūro būdu, nes užtikrina tvarkingų nagų ilgaamžiškumą. Gelinio lakavimo pagrindinis įrankis yra speciali lempa, kuri geba efektyviai sustingdyti gelinį laką. Nors ir egzistuoja trijų rūšių nagų lempos, tačiau LED lempa nagams yra laikoma pati geriausia.

Kodėl verta rinktis LED nagų lempa?

Visų pirma reikėtų žinoti faktą, kad LED nagų lempos stingdo tik tokius gelinius nagų lakus, kurie yra skirti būtent LED lempoms arba hibridinėms lempoms! LED lempoms skirtų gelinių nagų lakų spalvų įvairovė yra labai plati, todėl ši LED lempos savybė neturės įtakos ilgam lakų pasirinkimui.

Pagrindinė priežastis kodėl verta rinktis LED nagų lempa – greitis. Užtenka vos 40 sekundžių, kad gelinis nagų lakas būtų sustingdytas. Be to, LED lempos naudoja mažiau energijos, todėl šis pasirinkimas yra pats praktiškiausias vyraujant aukštų kainų krizei. Galvojant apie LED nagų lempų praktiškumą, jos pasižymi savo nedideliu svoriu, todėl dažnas jos transportavimas nebus sudėtingas ir sunkus. Svarbu paminėti ir tai, kad LED lempos pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku. Tai reiškia, kad įsigijus LED lempa, ja galėsite džiaugtis nuo 10 iki 50 tūkstančių valandų (naudojimo laiko pasirinkimas yra toks platus, nes viskas priklauso nuo to kokio gamintojo LED lempą pasirinksite).

Kokie LED lempos privalumai?

Ruošiantis įsigyti naują daiktą, visada aktualu išgirsti tai kokie gi yra jo privalumai. Ne išimtis ir LED lempos, kurios turi išties nemažai jų:

  • dauguma LED lempų turi laikmačius, o tai yra pagalba jums, nes gelinio nagų lako tvirtėjimas sutrumpėja net nuo 60 iki 70 procentų;
  • LED nagų lempoje esanti šviesa geba greičiau veikti gelinį laką, todėl ant jūsų odos pateks tik minimalus šviesos kiekis;
  • LED nagų lempose yra reguliuojamas šviesos intensyvumas, todėl galėsite pasirinkti tokią kuri neerzintų jūsų akių;
  • LED nagų lempoje esanti šviesa nėra kenksminga akims;
  • LED nagų lempos reikalauja mažiau elektros energijos, o joje esantis šviesos elementas tarnauja net 10 kartų ilgiau lyginant su kitomis nagų lempomis;
  • LED nagų lempa yra ypatingai naudinga tiems, kurie mėgsta užsiimti nagų daile, nes piešiniai užstingdomi žymiai greičiau.

Tiesa, LED lempos yra brangesnės (lyginant su UV nagų lempomis), tačiau jos pasižymi savo ilgaamžiškumu, energijos taupymu bei aukšta naudojimo kokybe.

Ankstesnis straipsnisKokia yra tobula dovana porai?
Kitas straipsnisPrasideda eglučių „karai“ Lietuvoje: kaip padaryti įsimintiniausią kadrą? 

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia