Home Verslas Rėmėjų medžiaga LED bar šviesų juostų pasirinkimas jūsų transporto priemonei

LED bar šviesų juostų pasirinkimas jūsų transporto priemonei

159
0

Ant transporto priemonių montuojamos LED šviesos juostos yra svarbus įrenginys, skirtas perduoti informaciją kitoms transporto priemonėms ir žmonėms kelyje. Kelyje šviesoms tenka pagrindinis vaidmuo, nes triukšmo yra per daug ir beveik nieko nesigirdi. Norint perduoti pranešimus, naudojami didelio intensyvumo žibintai. Šios šviesos juostos, ypač skirtos signalams perduoti avarijos ar nelaimingo atsitikimo atveju, yra tvirtos ir patikimos. Kartu su garso (signalizacijos) sistema, šviesos juostų efektyvumas jūsų transporto priemonėje padidėja.

Jei ketinate savo transporto priemonėje įrengti LED bar šviesų juostas, štai keli svarbūs dalykai, kuriuos reikėtų apsvarstyti.

Šviesos spindulių tipas

Šviesos juostos gali būti trijų tipų arba modelių: taškinės, prožektorinės ir kombinuotosios. Taškinio spindulio šviesos galvutės idealiai tinka naudoti kaip užtveriamąją šviesą įtariamiesiems apšviesti arba norint sutelkti dėmesį į konkrečią sritį ar matyti dideliu atstumu. Įprastos šviesos galvutės sklinda nuo 40º iki 160º kampu ir dėl šios savybės jos yra veiksmingos bendram įspėjamajam naudojimui.

Plūduriuojančios šviesos galvutės pasižymi nuo 90º iki 180º plačia spindulių sklaida, todėl jos geriausiai tinka tais atvejais, kai norima daugiau šviesos ir platesnio dėmesio, kad naktį būtų galima apšviesti didelį plotą.

Kombinuoti barai yra abiejų modelių derinys, todėl jie yra unikalūs tiek siauroms, tiek platesnėms teritorijoms. Toje pačioje juostoje yra abi šviesos, o prietaisų skydelyje esantis jungiklis padeda keisti šviesos kryptį.

Pasirinkti tinkamą šviesų modelį priklauso nuo jūsų pageidavimų, reikalavimų ir biudžeto. Lentos dydis taip pat priklauso nuo jūsų biudžeto ir automobilio estetikos.

Kurioje automobilio vietoje turėtų būti sumontuota konkreti LED bar juosta – dar vienas svarbus klausimas. Vieta yra svarbi, nes ją sumontavus netinkamoje vietoje, šviesa nebūtų tinkamai skleidžiama. Automobilio pakuotėje esantys buferiai yra ideali vieta juostoms įrengti. Juose yra skylės ir vietos papildomam montavimui. Šviesos juostos paprastai montuojamos ant stogo, kad būtų kuo geriau matomos. Naudojant slaptai, šviesos juostos montuojamos automobilio viduje, netoli priekinio ir galinio stiklo, kad būtų paslėptos ir efektyviai veiktų.

Kodėl verta rinktis LED bar juostas, o ne juostas su įprastomis ar tradicinėmis lemputėmis?

LED yra veiksminga ir mažai energijos suvartojanti technologija. Yra daug veiksnių, kurie padėjo novatoriui gauti prestižiškiausią apdovanojimą. LED yra ilgaamžiškesni ir patikimesni, be to, jie neišsekina akumuliatoriaus, kaip tai darydavo ankstesnių kartų lemputės. Maža LED lemputė gali skleisti daugiau šviesos nei tradicinė lemputė, taigi ekonomiška priemonė.

LED šviesos diodų juostos būna trijų apšvietimo modelių: šviesos spindulių, potvynio ir kombinuotosios. Straipsnyje siūloma keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti investuojant į šias juostas.

Previous articleMarketingas – kas tai?
Next articleKą valgyti po treniruotės

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here