Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kur kreiptis sugedus telefonui?

Kur kreiptis sugedus telefonui?

358
0

Silpniausia dabartinių telefonų vieta yra jų ekranas. Kaip parodo atlikti tyrimai, daugiau nei pusei atiduotų taisyti telefonų yra pažeisti jų ekranai. Į telefonų gedimų sąrašą patenka ir tokios bėdos, kaip telefonų neįsijungimas bei persikrovimas, su graso bei ryšio trūkumais susieti atvejai. Šias ir kitas problemas padeda pašalinti Phonefix telefonų remontas.

Dėl kokių priežasčių gali sugesti telefonas?

Telefonų gedimo priežastis dažniausiai būna stiprus fizinis kontaktas, kai prietaisas nukrenta ant kieto paviršiaus arba gauna vandens. Kai telefonas prastai ima gaudyti ryšį arba netinkamai atkuria pašnekovo balsą, gedimo reikia ieškoti pagrindinėje plokštėje, kai po smūgio atšoka jungtys, būna kai nebeveikia siųstuvas ir kiti atvejai. Gana sudėtinga apsaugoti ir telefono ekraną, net ir išmaniųjų dėklai ne visada gali garantuoti visišką apsaugą. Tik telefono draudimas suteikia galimybę pakeisti pažeistą ekraną nauju be papildomų išlaidų.

Kokie telefonų gedimai gali atsirasti ne dėl jų naudotojų kaltės?

Esama ir kitų gedimų, kurie gali atsirasti ne dėl telefono savininko kaltės. Tarp dažniausių trūkumų – tai per lėtas telefono veikimas, tai sąlygoja problemos, kurios susietos su procesoriaus pajėgumų arba operatyvinės atminties trūkumu. Specialistų nuomone, išmanieji telefonai per lėtai ima veikti dėl atsisiųstų į juos mobiliųjų programėlių kaltės. Tokius programinius veikimo sutrikimus galima pašalinti atnaujinus gamyklinius parametrus. Tačiau tai daryti patiems nepatartina, geriau šį darbą patikėti savo darbą išmanantiems profesionalams.

Ką reikia žinoti apie telefonų baterijų tarnavimo laiko trukmę?

Koks įmantrus bebūtų išmanusis telefonas, vis vien ateina diena, kai jis susiduria su baterijos veikimo sutrikimais. Jei telefono garantinis laikotarpis jau būna pasibaigęs, jo savininkas turi nuspręsti, kas jam geriau – ar keisti bateriją, ar ieškotis naujo telefono. Kita vertus, baterijų tarnavimui yra numatytas tik atitinkamas įkrovimo ir išsikrovimo ciklų skaičius. Jam pasibaigus, senas baterijas belieka pakeisti naujomis, kitos išeities nelieka.

Ką klientams garantuoja telefonų remontu užsiimanti Phonefix įmonė?

Visi su telefonų remontu susiję darbai atliekami, laikantis griežtų gamintojų reikalavimų. Tam naudojama speciali remonto darbams reikalinga įranga, atitinkanti visus kokybės reikalavimus. Remontą atliekantys specialistai nuolat kelia kvalifikacines žinias, todėl žino visus remonto reikalavimus, skirtus naujausiems įrenginiams. Tad ir Phonefix telefonų taisykla kuo puikiausiai suremontuoja tiek mažiau, tiek smarkiau pažeistus telefonus.

Šis specializuotas telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių remonto centras yra įsikūręs Vilniuje. Jis suremontuotiems prietaisams suteikia garantinį laikotarpį. Remonto darbai atliekami patikimai, greitai ir nepriekaištingai. Centras remontuoja įvairių gamintojų telefonus, o spartus telefonų taisymas yra pagrindinė šios įmonės siekiamybė, todėl klientas, nesvarbu ar tai būtų privatus ar juridinis asmuo, patikėjęs jai savo telefoną, planšetę ar kompiuterį, po trumpo laiko vėl galės sėkmingai naudotis savo prietaisu.

Ankstesnis straipsnisKodėl verta avalynę vaikams pirkti internetu?
Kitas straipsnisKą siūlo geros elektronikos parduotuvės?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia