Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kuo ypatingi auksiniai žiedai su cirkonio kristalais?

Kuo ypatingi auksiniai žiedai su cirkonio kristalais?

250
0

Dėl deimantų grožio deimantai yra labiausiai vertinami iš visų brangakmenių. Deimantai buvo vertinami visose pasaulio kultūrose ir laikomi turinčiais magiškų savybių. Deimantai yra unikalūs dėl gamtos jiems suteiktų savybių. Jų grožis išgaunamas per labai ilgą laiką neįsivaizduojamoje temperatūroje ir esant labai dideliam slėgiui. Tokiomis sąlygomis susidaro kiečiausias mineralas žemėje.

Žmogaus pojūčiai, tobulumas ir noras sukurti kažką unikalaus atskleidžia dar daugiau grožio. Sintetinė deimanto atmaina yra cirkonis. Grynas jis yra bespalvis, o pridėjus įvairių priedų keičia spalvą. Cirkonio spalvos yra labai sodrios, todėl galima kurti labai gražius ir įvairius papuošalus. Cirkonio oksidas pasižymi labai panašiomis estetinėmis savybėmis kaip ir deimantai, tačiau jiems nusileidžia tik kietumu. Papuošalai ir vestuviniai žiedai su spalvotais cirkonio kristalais neįtikėtinai dera tarpusavyje, pabrėždami kiekvieną detalę. Galimybė rinktis iš daugybės spalvų variantų, jūsų žiedą dar labiau suasmenina. Plačiau apie galimą spalvų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje.

Auksiniai žiedai su spalvotais cirkonio kristalais – ne tik paauglėms

Rožinė, mėlyna, ruda, o gal oranžinė? Įsitikinkite, kad cirkonis turi daugiau nei vieną pavadinimą. Auksinius žiedus su spalvotu cirkoniu dažnai renkasi paauglės ir jaunos moterys, kurioms juvelyriniai dirbiniai – tai galimybė parodyti savo „aš”. Dėl savo lengvos formos tokie papuošalai puikiai tiks prie bet kokios aprangos: ir elegantiškos, ir kasdienės.

Auksinis žiedas su dideliu cirkoniu centre – puikus sužadėtuvių pasirinkimas. Toks papuošalas tikrai patiks klasikinių papuošalų mėgėjoms. Rinkoje rasite platų auksinių žiedų su cirkoniu asortimentą, taip pat šiek tiek ekstravagantiškesnių modelių. Talentingi meistrai iš cirkonių pagamina įvairias formas. Nors populiariausi akmenys yra ovalo formos, labiausiai panašūs į tradicinį deimantą, juvelyrikos internetinės parduotuvės siūlo originalių auksinių žiedų su įvairesnių formų cirkoniais.

Didelis auksinių žiedų su cirkonio kristalais privalumas – aukšta jų kokybė, atsparumas pažeidimams ir įbrėžimams, taip pat graži išvaizda. Tačiau neįmanoma nepaminėti ir prieinamos kainos. Auksas yra atsparus tamsėjimui ir korozijai, simbolizuoja meilę ir begalybę. Jei jūsų biudžetas kuklesnis, auksinis žiedas su cirkoniais bus puiki alternatyva deimantui. Kiek akmenų puošia žiedą, priklauso jau nuo jūsų skonio.

Ankstesnis straipsnisValgomojo kėdės internetu – kaip išsirinkti?
Kitas straipsnisUkmergės meno mokyklos Dailės skyriaus galerijoje kūrybinių darbų paroda

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia