Home Verslas Rėmėjų medžiaga Krovinių perkrovimas ir sandėliavimas

Krovinių perkrovimas ir sandėliavimas

696
0

Patikimi logistikos ekspertai gali pasiūlyti plačią paslaugų paletę, pradedant maršrutų planavimu bei krovinių parengimui pervežimams, baigiant prekių transportavimu į tolimas užsienio šalis. Sužinokite daugiau apie teikiamas krovinių sandėliavimo, pakrovimo ir kitas paslaugas bei atraskite geriausiai padėti galinčius šios srities ekspertus.

Logistikos paslaugos

Logistikos specialistai teikia visas reikiamas paslaugas ir padės nuo krovinio paruošimo iki jo nugabenimo į galutinį kelionės tikslą. Sandėliavimas – tai viena iš paslaugų, kuri užtikrina saugų ir patikimą prekių laikymą reikiamui laikotarpiui. Kroviniams sudaromos palankios sandėliavimo sąlygos, priklausomai nuo krovinių tipo, parenkama reikiama temperatūra, drėgmė ir t.t. Dėl šios priežasties galite būti užtikrinti, jog Jūsų kroviniai bus saugomi atsakingai, kruopščiai, išsaugant jų pirminę būklę.

Sandėliuose taip pat atliekamas įvairių krovinių pakrovimas, perkraustymas, krovinių rūšiavimas, pakavimas, ženklinimas, paletavimas ir kt. pagal individualius poreikius. Šiam darbui naudojama patikima ir kokybiška technika, modernūs keltuvai, galintys pakelti iki 5t. krovinius. Kroviniui sveriant daugiau, jis kraunamas specialiai tam sumontuotu kranu. Teikiamos ir krovinių svėrimo paslaugos, todėl visuomet žinosite tikslų savo krovinių svorį.

Sandėliuose vykdomi procesai yra valdomi modernia įranga, leidžiančia greitai ir patogiai pasiekti puikius darbo rezultatus, suteikti paslaugas per trumpesnį laiko tarpą. Šiuolaikinė sandėlio valdymo sistema, paremta belaidžio duomenų perdavimo ir brūkšninių kodų technologijomis leidžia klientams stebėti bei kontroliuoti savo prekių judėjimą, gauti apie jas tikslius duomenis.

Daugiau informacijos apie teikiamas logistikos paslaugas rasite:

https://transekspedicija.lt/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here