Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kreiptis į ginekologą privačiai dažnai yra geresnis sprendimas

Kreiptis į ginekologą privačiai dažnai yra geresnis sprendimas

352
0

Kiekviena moteris savo reprodukcine sveikata turi rūpintis reguliariai, nes nuo to priklauso gyvenimo kokybė. Kiekvienas ginekologas patvirtins, kad reguliari sveikatos patikra moterims padeda užkirsti kelia pavojingų ligų plitimui. Prevencija yra būtina tam, kad paskui netektų mokėti dar didesnės kainos. Tačiau, atkreiptinas dėmesys į tai, kad nemažai moterų apskritai nesivargina kreiptis į gydytojus esant rimtoms problemoms, o tai dažnai priveda prie nemalonių pasekmių.

 Ginekologai padeda aptikti net ir labai pavojingas ligas

Užuot sukus galvą dėl kokių priežasčių kamuoja vienokios ar kitos problemos, patariama kreiptis į gydytojus. Problemos, kurias moteris kamuoja, turi būti įvardintos kuo konkrečiau. Ginekologai pastebi, kad nemažai moterų vengia atskleisti informaciją vien dėl to, kad jaučiasi gėdingai. Pavyzdžiui, sutrikęs menstruacijų ciklas gali būti siejamas su daugeliu ligų, o tarp jų – lytiškai plintančios. Neretai moterys vengia gydytojams nurodyti, kad prieš kurį laiką turėjo nesaugius lytinius santykius, o tai yra vienas iš labiausiai ligos tyrimus apsunkinančių problemų. Ginekologijos srityje dirbantys gydytojai pabrėžia, kad jie yra diskretiški, tad tokios informacijos slėpimas tikrai tik apsunkins gydymą. Dėl šios priežasties nurodoma, kad pacientės turi kuo detaliau papasakoti savo problemas ir į gydytojų klausimus atsakinėti nuoširdžiai, nes nuo to gali priklausyti ir gydymo efektyvumas.

Ginekologas Vilniuje – Unavita

Reguliarių apžiūrų metu ginekologas gali nustatyti riziką sirgti net ir rimtomis ligomis. Būtent dėl to patariama į šiuos gydytojus kreiptis reguliariai. Po pirmojo apsilankymo pas specialistą, būsite informuotos po kurio laiko vėl reikėtų kreiptis apžiūrai.

Jeigu apžiūros metu bus aptiktos kažkokios patologijos, jūs būsite iš karto apie tai informuotos. Jums bus nurodyta kokius papildomus tyrimus atlikti ir į kokius specialistus kreiptis papildomai. Reguliarūs apsilankymai pas ginekologą gali padėti išvengti onkologinių ligų sukeliamų pasekmių. Jau ilgą laiką kalama į galvą, kad kuo anksčiau liga nustatoma, tuo lengviau ją įveikti.

Privačiai ir viešose įstaigose dirbantys specialistai paslaugas įvertina skirtingomis sumomis

Pacientėms reikėtų žinoti, kad kreiptis į ginekologus viešose įstaigose ko gero nekainuos nieko, jeigu bus išrašytas šeimos gydytojo siuntimas. Tačiau, kreipiantis privačiai, apžiūros tampa mokamos. Skirtumas tarp tokių gydymo įstaigų yra paprastas – privatūs ginekologai jus gali priimti praktiškai bet kada. Kreipiantis į valstybinėse klinikose dirbančius gydytojus – ginekologus, teks laukti eilėje.

Privačiai dirbantys ginekologai taip pat gali pasiūlyti efektyvesnius gydymo sprendimus. Pavyzdžiui, jeigu manote, kad jūsų problemos yra susijusios dėl prieš tai turėtų nesaugių lytinių santykių, tuomet rekomenduojama nieko nelaukti ir kreiptis privačiai. Kuo labiau bus delsiama, tuo pasekmės bus skaudesnės ir gydymas truks ilgiau.

Moterims taip pat pabrėžiama, kad privačiai dirbantys ginekologijos specialistai už apžiūras tikrai neima kosminių sumų, kaip tai dažnai mėgstama sakyti viešoje erdvėje.

Ankstesnis straipsnisŠirdies tyrimus vis dažniau gydytojai atlieka ir jauniems žmonėms
Kitas straipsnisKardiologas tikrai jums atsakys kaip pagerinti kraujotaką

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia