Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokybiškos ir ilgaamžės darbinės pirštinės

Kokybiškos ir ilgaamžės darbinės pirštinės

626
0

Dirbant įvairios paskirties darbus rankų apsaugai reikalingos specialios darbinės pirštinės. Ši pirštinių rūšis nuo įprastų pirštinių skiriasi tuo, jog yra su papildomomis apsaugomis, iš storesnės medžiagos, kuri gali atlaikyti tiek mechaninius pažeidimus, tiek stipresnius temperatūros svyravimus. Dėl šios priežasties, darbines pirštines patogu dėvėti dirbant lauke, esant nepalankioms oro sąlygoms.

Skaitydami toliau sužinosite detalesnę informaciją apie darbines pirštines ir galėsite atrasti daugybę aukštos kokybės pirštinių pasirinkimų.

Darbo pirštinių rūšys

Aukštas komforto lygis ir patvarumas – tai pagrindinės savybės, kurios yra būdingos specialioms apsauginėms darbo pirštinėms. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos pirštinės yra ilgaamžės, lėtai dėvisi, yra tinkamos naudoti įvairios paskirties darbui dirbant skirtingomis sąlygomis.

Priklausomai nuo savybių ir pritaikymo galimybių, darbo pirštinės yra išskiriamos į atskiras rūšis. Jos gali būti pagamintos iš odos, medvilninio audinio, tekstilės ir kitų medžiagų. Vienos medžiagos yra plonos, kitos sudaro storesnį audinį, todėl išsirinkti galite pagal savo poreikius.

Plačiame asortimente rasite itin didelį pirštinių skirtingiems poreikiams asortimentą. Universalios darbo pirštines tiks naudoti prižiūrint sodą, ravint daržus, dažant lentas, vykstant statyboms bei daugybei kitų poreikių, kurių gali būti visa begalybė. Jūsų dėmesiui pristatoma daugybė skirtingo dizaino ir spalvų išvaizdžių pirštinių.

Aukštos kokybės darbinės pirštinės pagal Jūsų poreikius! Išsirinkite gera kaina iš plataus pirštinių asortimento.

Ankstesnis straipsnisUžpilamos košės vaikams  – gardu ir sveika
Kitas straipsnisKokias originalias apyrankes pasirinkti įsimylėjėliams?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia