Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokybiškas gyvenimas nešiojant dantų protezus

Kokybiškas gyvenimas nešiojant dantų protezus

2705
1

Klapsintys, judantys kalbėti ir šypsotis trukdantys protezai – daugumai sukelia nemalonius pojūčius. Visa tai erzina kiekvieną dieną, trukdo pilnavertiškai jaustis bendraujant ar valgant. Tad ką daryti, jei išimamus dantų protezus jau turite pagamintus, tačiau nešiodami juos nesijaučiate pilnavertiškai? Šiuolaikinės odontologijos technologijos gali jums padėti.

Jūsų turimų išimamų protezų fiksacija ant implantų

Ant implantų pritvirtinami protezai yra tinkami kai pacientas neturi visų (arba beveik visų dantų) viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje. Dantų protezo plokštelėje įtvirtinamas specialaus fiksatoriaus metalinis korpusas, kuris susikabina su implantais esančiais paciento žandikaulyje. Protezai stabiliai laikosi burnoje ir neslankioja, tačiau norint juos lengvai galima nuimti išvalyti ir vėl užsidėti.

Pritvirtinti dantų protezus užtenka vos vieno vizito pas odontologą

Vieno apsilankymo metu įsriegiami mini implantai ir prie jų pritvirtinama dantų plokštelė. Po 1,5 val. trukmės apsilankymo Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje pacientas iškeliauja namo su fiksuotu dantų protezu. Kuris leidžia pamiršti visus nepatogumus nešiojant išimamus dantų protezus, o prireikus išvalyti bus lengvai nuimamas. Nuimti ir vėl uždėti protezą galėsite patys namuose. Prieš procedūrą reikalinga konsultacija paciento burnos būklei įvertinti ir implantacijai suplanuoti.

Ko galima tikėtis pasirinkus mini implantais fiksuojamus dantų protezus?

Patogiau kramtyti maistą

Tokie protezai leis efektyviau kramtyti, tad galėsite valgyti maisto produktus, kurių anksčiau turėjote atsisakyti dėl tvirtai nesilaikančių išimamų protezų. Vis dėlto, kramtyti itin kieto arba lipnaus maisto ir su fiksuotais dantų protezais nerekomenduojama, nes toks maistas dali pažeisti jūsų protezus.

Nedirgina dantenų

Ant implantų fiksuojami dantų protezai laikosi stabiliai burnoje, neslysta ir nekrenta. Nešiojant išimamus protezus fiksuotus ant implantų neatsranda žaizdelių, kurias dažnai pritrina įprasti išimami protezai.

Geresnis estetinis vaizdas

Mini dantų implantai, įsriegti į žandikaulį sudaro patikimą atramą protezui, tad fiksuojami ant implantų dantų protezai bus stabilesni, nei įprasti išimami dantų protezai. Tad bus lengviau kalbėti, galėsite nebesijaudinti, kad protezai atsilaisvins arba iškris iš burnos.

Norite pamiršti diskomfortą nešiojant dantų protezus?

Laukiame jūsų Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje Vilniuje, Kęstučio g. 33.

Registracija tel. +370 620 84477

Spalio – lapkričio mėn. jūsų turimų dantų protezų pritvirtinimo ant 4 implantų kaina tik 960 EUR.

Į kainą įskaičiuota 4 dantų implantų įsukimas ir jūsų turimų išimamų protezų korekcija.

www.kristoforoklinika.lt

Facebook: facebook.com/kristoforoklinika.lt

Ankstesnis straipsnisŠachmatų didmeistrės Viktorijos Čmilytės-Nielsen autobiografinės knygos „Tarp juoda ir balta“ pristatymas
Kitas straipsnisČEMPIONAI – „SPARTAKAS“

1 KOMENTARAS

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia