Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokios automobilių markės labiausiai vertinamos dėl patikimumo?

Kokios automobilių markės labiausiai vertinamos dėl patikimumo?

1515
0
Toyota dalys

Kiekvienais metais įvairios organizacijos ir įstaigos sudaro patikimiausių ir mažiausiai patikimų automobilių sąrašus. Paprastai sąrašų viršuje ir apačioje puikuojasi tos pačios markės ir tai daro ne vienerius metus, o net kelis iš eilės. Tai reiškia, kad nepatikimų automobilių reputacija neatsiranda iš niekur. Jeigu statistika byloja, kad vieno prekės ženklo gaminiai tarnauja ilgiau ir geriau nei kiti – turime tuo tikėti, nes su statistikos pagalba apdorojama tikrai nemažai duomenų. Tad, jeigu galvojate įsigyti naują automobilį arba svarstote apie esamo keitimą, štai septynios automobilių markės, kurios, statistikos duomenimis, Europoje yra pačios populiariausios!
Įvertinimui naudojamas draudimo bendrovių sukurtas patikimumo reitingas, kuris skaičiuojamas remiantis naujų ir apynaujų automobilių gedimais ir jų remonto kaštais.

Nr.7 – Ford

Dažniausiai ekonominės klasės automobilius siūlantis JAV gamintojas (kurio Europai skirti automobiliai dažniausiai gaminami Vokietijoje) iš pirmo žvilgsnio neatrodo, kaip pačių patikimiausių transporto priemonių gamintojas. Tačiau nors remontų kainos yra kiek didesnės už konkurentų Renault ar Peugeot, nauji ir apynaujai Ford surinko net 67% patikimumo rezultatą.

Nr.6 – Kia

Dar prieš daugiau nei dešimtmetį Kia buvo ganėtinai menkai žinomas automobilių gamintojas iš Pietų Korėjos, kurio automobiliai retai pasirodydavo Lietuvos ir Europos keliuose. Tačiau ~2009 metais, iškart po didžiosios recesijos, Kia labai daug investavo į reklamą JAV bei stipriai įsitvirtino toje rinkoje. Negana to, papildę savo gamą įdomaus dizaino automobiliais, jie per laiką pelnė ir Europos pirkėjų palankumą. Vienas išskirtiniausių Kia bruožų – itin ilga garantija. Patikimumo rezultatas – 69% ir užimta šeštoji vieta Europoje.

Nr.5 – Fiat

Daug kur nusistovėjęs mąstymas, kad Fiat – mažas, prastai pagamintas, skardinis ir barškantis automobilis. Tačiau šių itališkų mažylių savininkai galėtų paprieštarauti, nes nors automobilių salono komfortas ir nusileidžia vokiškiems ar prancūziškiems, tačiau tikrai lenkia juos patikimumu. Pasirodo, Fiat yra vieni iš pigiausiai remontuojamų, bet kartu ir vieni iš rečiausiai gendančių automobilių. Jų patikimumo reitingas net 71%.

Nr.4 – Hyundai

Dar vienas prekės ženklas iš Pietų Korėjos, kuris pakeitė savo prekės ženklo pozicionavimą ir ėmė gaminti gerokai aukštesnės klasės automobilius. Tiek JAV, tiek Europoje pardavimai išaugo per pastaruosius 10-15 metų, todėl tai tikrai nėra tas prekės ženklas, kuris turi palikęs patį ryškiausią įspaudą, bet mažų hečbekų arba komfortabilių Hyundai visureigių galima pamatyti vis daugiau. Ekspertų teigimu, naujų ir apynaujų Hyundai patikimumo reitingas yra 71,5%, o remontas – pakankamai nebrangus.

Nr.3 – Toyota

Eilę metų Lietuvoje Toyota visi vertina kaip patikimumo etaloną. Na ir iš tiesų, šio gamintojo sukurti dyzeliniai varikliai yra itin ilgaamžiai, o patys automobiliai surinkti paprastai, bet kokybiškai. Jie gali keliauti šimtus tūkstančių kilometrų ir nereikalauti didelės priežiūros, dėl ko Avensis, Auris, Land Cruiser ir RAV4 modeliai yra itin pamėgti tarp mūsų vairuotojų. Kalbant apie remonto kaštus, naujesnių Toyota dalys yra truputėlį brangesnės (santykinai), nei senesnių modelių, tačiau tai neturėtų būti jums galvos skausmas, nes remontas vis tiek nėra brangus, o 80% patikimumo reitingas byloja, kad labai maža tikimybė, jog savo Toyota kada turėsite vežti į servisą…

Nr.2 – Lexus

Tie, kas šiek tiek daugiau domisi automobilių rinka, tikrai žino, kad Lexus turi reputaciją kaip itin ilgaamžiai ir patikimi automobiliai. Tai yra labai nebūdingas bruožas premium segmento transporto priemonėms, tačiau galima sakyti, kad Lexus, su net 87% patikimumo reitingu iš tiesų yra patikimiausia automobilių markė, tačiau… Jeigu teks jį remontuoti, remontas atsieis brangiai, dėl to jis užleidžia pirmąją vietą kitam, irgi japonų gamintojui.

Nr.1 – Honda

Trys patys patikimiausi automobilių prekės ženklai yra kilę iš tos pačios šalies. Sunku patikėti, bet Honda, su net 87,5% patikimumo reitingu užima pirmąją vietą. Daug kam kiek sudėtinga apie tai pagalvoti, nes automobilistų pasaulyje Honda tikrai nėra tas prekės ženklas, apie kurį pagalvojama, kai ieškoma kažko patikimo. Tačiau pakeitęs savo braižą ir pradėjęs gaminti kiek nuosaikesnius automobilius, šis japonų koncernas sulaukė labai pozityvaus atgarsio iš klientų dėl patikimumo!

Ankstesnis straipsnisKaip sukurti ir palaikyti idealią lauko estetiką?
Kitas straipsnisAgnės Janutės darbų paroda „Įžemintas dangus”

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia