Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokias priemones reikia turėti keliaujant su augintiniu?

Kokias priemones reikia turėti keliaujant su augintiniu?

563
0

Atėjus atostogoms vis sunku atsispirti norui keliauti. Dauguma atostogautojų susiduria su problema – kur palikti savo keturkojį draugą. Tačiau, kam palikti, kai gali keliauti drauge? Tam, kad kelionė būtų kokybiška ne tik jums, bet ir jūsų augintiniui, turite atsižvelgti į tam tikrus reikalavimus bei priemones, kurių jums prireiks atostogų metu.

Vaistinėlės reikmenys

Juk vykdami atostogauti įsidedate tam tikrus vaistus, kurių gali prireikti kelionės metu. Tas pats yra ir su augintiniais. Planuodami kelionę su gyvūnu, pasitarkite su veterinarijos klinika, kokių vaistų gali prireikti. Dažniausiai patariama turėti vaistų nuo viduriavimo, karščiavimo, alerginės reakcijos, atsarginė priemonė nuo erkių ir kitų parazitų, termometras bei tvarsčiai. Žinoma, ištikus rimtai problemai, galėsite kreiptis į vietinę veterinarijos kliniką, tačiau pirmąją pagalbą galėsite suteikti ir jūs.

Tam, kad atostogos būtų dar geresnės, pasirūpinkite, kad jūsų augintinis turėtų reikiamas higienos priemones bei savo mėgstamus žaislus ir daiktus. Jeigu norite įsigyti gyvūnams kelioninių priemonių, jas galite rasti tik čia!

O kaip su kelionės dokumentais?

Jeigu keliaujate į užsienį, privalote savo augintiniui turėti jo pasą, kurioje yra pateikta informacija apie gyvūno ženklinimą ir galiojantį skiepą nuo pasiutligės. Skirtingose šalyse, taikomi vis kitokie reikalavimai, todėl prieš keliaujant į norimą šalį, pasižiūrėkite, ko gali prireikti ne tik jums, bet ir augintiniui. Gali būti, jog reikės veterinarijos klinikos patvirtinimo, jog gyvūnas yra visiškai sveikas, turi reikiamus skiepus ir yra pagirdytas vaistas nuo kirmėlių. Informacija apie užsienio šalių reikalavimus augintiniams, galite rasti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos svetainėje arba paskambinus nurodytu numeriu. Taip pat gyvūno pasą turėkite nuolat su savimi, nes net užsienio šalies pareigūnai gali pareikalauti parodyti informaciją apie jūsų augintinį.

Vieta, kurioje gyvensite

Pirmiausiai turite įsitikinti, ar toje vietoje, kur planuojate apsistoti, įmanoma būti su augintiniais. Sistemoje, kurioje ieškote būsto, būtinai pažymėkite, jog norite apsilankyti su savo gyvūnu. Renkantis atostogų namus, atkreipkite dėmesį, kad būtų pakankamai erdvės jūsų keturkojui draugui. Taip pat, kad šalia būtų parkas ar laukas, kuriame galėtumėte išvesti savo augintinį pasivaikščioti. Žinoma, namai, kuriuose gyvensite, turi būti nuolat vedinami!

Ieškojimo atostogų namų su gyvūnais nepasilikite paskutinę minutę, nes tokio tipo butai, namai ar viešbučiai yra itin greitai išgraibstomi (ypač atostogų sezonų metu). Išsirinkus vietą, kurioje atostogausite, nepamirškite parašyti ir šeimininkui bei patikslinti, jog jūs būsite su savo augintiniu. Tam tikri atostogų namai įsileidžia gyvūnus nemokamai, o kai kurie taiko papildomą mokestį.

Jeigu esate linkę į iškylavimą, taip pat pasidomėkite, ar toje vietoje galima būti su augintiniais. Juk atostogų metu nesinori mokėti papildomai baudos arba susilaukti kitų žmonių nemalonių replikų dėl jiems keliamo nepatogumo dėl jūsų augintinio.

Ankstesnis straipsnis„Įdomiosios atostogos“ Ukmergėje
Kitas straipsnisNagų priežiūros patarimai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia