Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokias originalias apyrankes pasirinkti įsimylėjėliams?

Kokias originalias apyrankes pasirinkti įsimylėjėliams?

629
0

Nors dažnai teigiama, kad priešingybės traukia, tačiau darnių santykių paslaptis yra ne partnerių skirtumai, bet jų panašumai. Ilgalaikiai santykiai galimi tik tarp tokių žmonių, kurie turi panašias vertybes ir žvelgia viena kryptimi. Jei partneriai jau ganėtinai ilgą laiką kartu, neretai tenka pastebėti, kad jie tarsi supanašėja. O kaipgi kitaip: juk jie daug laiko praleidžia drauge, ir ilgainiui gali perimti tam tikras manieras. Įvairių panašumų kartais yra siekiama sąmoningai: tam pasirenkami poroms skirti džemperiai, įvairūs aksesuarai, ir t.t. Paskutiniu metu tenka pastebėti, kad odinės apyrankės poroms sulaukia ypatingai didelio susidomėjimo, tad tuomet, jei svarstote apie tokį pasirinkimą, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų, kurie padės paprasčiau išsirinkti tinkamus aksesuarus.

Apyrankės su simboliais ar užrašais

Šiandien turime galimybę rinktis iš daugybės siūlomų apyrankių: tai gali būti vienodos spalvos apyrankės porai, skirtingų spalvų aksesuarai, apyrankės su užrašais ar simboliais, ir t.t. Pasirinkimo galimybių yra iš tiesų daug, todėl galima tiesiog peržiūrėti internetinių parduotuvių prekių katalogus, kuriuose tikrai rasite labiausiai patinkančių prekių. Puikia pasirinkimo galimybe gali būti rankų darbo apyrankės, kurios visuomet atrodo pakankamai solidžiai ir originaliai. Tokie aksesuarai neretai yra parduodami jau supakuoti dėžutėje, todėl jie jau yra paruošti įteikimui. Apie tokią dovaną galima pasvarstyti labai įvairiomis progomis: porų apyrankes itin populiaru dovanoti Valentino dienos ar šv. Kalėdų proga, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Nustebinti savo antrąją pusę galite ir be jokios progos – įprastą dieną įteikta dovana tikrai maloniai nustebins!

Personalizuotos apyrankės poroms

Jei siekiate, kad dovana būtų dar originalesnė ir paliktų kiek įmanoma didesnį įspūdį, galite pasvarstyti apie galimybę įsigyti personalizuotas apyrankes. Galbūt turite frazę, kurią su partneriu dažnai naudojate? Galbūt jums yra įsiminusi tam tikra citata ar dainos teksto žodžiai? Jei šiuos žodžius perkelsite ant personalizuotos apyrankės paviršiaus, tokia dovana įgaus dar didesnę prasmę. Tokie aksesuarai neretai padeda praskaidrinti kasdienybę: tereikia pažvelgti į savo riešą, ir čia matomas tekstas tikrai pakels ūpą. Džiugina tai, kad odinės apyrankės yra ilgaamžės, todėl jomis galėsite džiaugtis metų metus. Vaikystėje dauguma mūsų pindavo draugystės apyrankes, kurios ganėtinai greitai nutrūkdavo, tačiau kas kita, jei pasirenkamos ilgaamžės odinės apyrankės: jos tarnauja iš tiesų ilgai.

Ar svarbu atsižvelgti į apyrankės dydį?

Odinės apyrankės yra reguliuojamo dydžio, todėl tikrai nebus sudėtinga parinkti tinkamą aksesuarą. Jei tam tikra proga nusprendžiama įteikti žiedą, gali tekti gerokai pasistengti, kol pavyks nustatyti reikiamą dydį, ir kartais įteikiant tokią dovaną nebelieka jokios staigmenos. Kas kita, jei nusprendžiama rinktis porų apyrankes: dauguma jų yra standartinio dydžio, kuris gali būti reguliuojamas tiesiog persukant vinuką į reikiamą vietą. Jei nuspręsite rinktis personalizuotas porų apyrankes, taip pat turėsite galimybę nurodyti riešo apimtį: tokiu atveju apyrankė puikiai tiks. Tai gali būti palanku tais atvejais, kada riešas yra labai smulkus (ar priešingai – stambus). Bet kuriuo atveju tikrai turėsite galimybę išrinkti tokius aksesuarus, kurie antrajai pusei tikrai patiks ir, žinoma, tiks.

Ankstesnis straipsnisKokybiškos ir ilgaamžės darbinės pirštinės
Kitas straipsnisPriemonės gražiems nagams: ką naudoja manikiūrininkės?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia