Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kokį namų šildymo būdą rinktis?

Kokį namų šildymo būdą rinktis?

366
0

Svajojate apie jaukius ir šiltus namus? Metas paversti šią svajonę realybe įrengiant patikimus ir kokybiškus šildymo įrenginius, kurie leis turėti nuosavą šilumos šaltinį ir ilgainiui sutaupyti šildymo išlaidų. Toliau skaitydami per namams24.lt rasite daugybę puikių idėjų namų šildymui ir galėsite išsirinkti savo namams labiausiai tinkamus šildymo įrenginius.

Efektyviausi šildymo įrenginiai

Namams24 specializuojasi prekybos namų šildymo sistemomis srityje jau daugybę metų, todėl gali pasiūlyti itin platų, įvairius šildymo poreikius atitinkantį asortimentą, gaunamą iš gamybos profesionalų. Skiriasi šildymo įrenginių rūšys ir galingumai, kaip ir jų kainos, kurios svyruoja nuo mažesnių iki didesnių, tad asortimentas sudarytas taip, kad sau tinkamą variantą galėtų atrasti kone kiekvienas.

Kaip ir bet kuris namų statybos projektas, taip ir šildymo sistemų įrengimas pradžioje natūralu, kad pareikalauja investicijų. Laikui bėgant jos atsiperka, be to, galite mėgautis nepriklausomu šilumos šaltiniu, kuris pats generuoja šilumą ir aprūpina ja visus namus. Šildymo įrenginių gali būti labai įvairių, skiriasi ir jų pajėgumai, tad renkantis naudinga įvertinti konkrečią situaciją name ir pasitarti su specialistais.

Reikšmingos įtakos turi tiek patalpų tipas ir dydis, tiek montavimo aplinkybės, kaip ir jūsų poreikiai, tad su specialistų pagalba galėsite išsirinkti savo namams tinkamiausius šildymo įrenginius.

Šildymo būdų įvairovė

Kaip jau ir buvo minėta, šildymo būdų įvairovė be galo didelė. Modernios technologijos leidžia pasiekti itin aukšto lygio efektyvumą, kartą įsigyti prietaisai tarnauja daug metų ir nesukelia vargo, tad rinktis galite bet ką, ką rasite specializuotų tiekėjų prekių lentynose. Visi šildymo įrenginiai yra kokybiški ir patikimi, be abejo, jie pasižymi skirtingais privalumais ir įrengimo galimybėmis.

Metas susipažinti iš arčiau, kokie šildymo įrenginiai populiariausi ir iš ko galite rinktis:

  • oro kondicionieriai (ortakiniai, mobilūs, konsoliniai, sieniniai ir kt.);
  • rekuperatoriai ( lanksčių ortakių sistemos, mini rekuperatoriai);
  • šilumos siurbliai ( oras-vanduo, oras-oras, geoterminiai);
  • vandens šildytuvai (kieto kuro katilams, dujiniams katilams, elektriniai ir kt.);
  • katilai (dujiniai, granuliniai, kieto kuro, elektriniai ir kt.);
  • židiniai (malkiniai, dujiniai, lauko židiniai, biožidiniai);
  • krosnelės (granulinės, malkinės);
  • ir kt.

Namų jaukumas ir šiluma

Dar didesniam namų jaukumui sukurti daugelis tikriausiai galvoja apie gražų židinį ar jaukią krosnelę. Tiek krosnelių, tiek židinių gali būti modernaus ir klasikinio dizaino, visi jie atveria plačias namų interjero kūrimo galimybes. Žinoma, galite rinktis ir kitokius šildymo įrenginius, kurie yra ne ką prastesni. Jei dar nesate pilnai apsisprendę, ką geriausia rinktis sužinosite kreipdamiesi į specialistus.

Ankstesnis straipsnisSportinės tamprės – kaip jas nešioti kasdien?
Kitas straipsnisNUOŽULNI LAIPTŲ KĖDUTĖ

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia