Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kodėl Jums reikia ultragarsinio oro drėkintuvo?

Kodėl Jums reikia ultragarsinio oro drėkintuvo?

430
0

Gaivus ir švarus oras geresnei sveikatos būklei

Prasidėjus šildymo sezonui stengiamasi daugiau rūpintis patalpų drėgme, nes sausas oras gali tapti ne vienos sveikatos problemos priežastimi. Ultragarsiniai oro drėkintuvai gali padėti ne tik atsikratyti šių problemų, bet ir pagerinti savijautą. Šių drėkintuvų nauda įvairi, o didžiausi privalumai sveikatai yra šie:

  • Drėgnas oras padeda išlaikyti gerą odos būklę. Išsausėjusi oda gali pleiskanoti, trūkinėti ir sukelti nemalonius pojūčius bei atrodyti neestetiškai, todėl prieš pradėdami ieškoti trūkumų naudojamose kosmetikos priemonėse įsitikinkite, kad problema tikrai nėra sausas oras.
  • Lengvėja kvėpavimas. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi įvairias kvėpavimo takų ligas, alergijas. Drėgnesnis oras padės sušvelninti simptomus ir leis kvėpuoti lengviau ne tik alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie susiduria su knarkimu.
  • Gerėja miegas. Sausas oras taip pat gali išdžiovinti akis ir nosį, kas sutrukdys komfortabiliam ir nepertraukiamam miegui. Gali būti, jog naktį jaučiate sunkumą kvėpuojant ir turite nuolat gerti vandenį bei dažnai atidarinėti langą. Toks blaškymasis gadina miego kokybę ir kitą dieną produktyvumas būna ryškiai mažesnis.

Gerina namų aplinką

Gali nustebinti tai, kad pernelyg sausas oras kenkia ne tik žmogaus sveikatai, bet namų interjerui – pradeda trūkinėti ir atsilupinėti tapetai, vysti augalai, įtrūkimų gali atsirasti net mediniuose balduose ar kitose namų detalėse.

Tylus veikimas netrukdomam miegui ar darbui 

Ultragarsiniai oro drėkintuvai palyginus su gariniais veikia labai tyliai, todėl netrukdys ramiam miegui. Drėkintuvus rekomenduojama naudoti ne tik naktį, bet ir dieną, kol dirbate namuose ar biure. Tiesa, šie drėkintuvai nėra skirti didelėms patalpoms, tad kiekvienam kabinetui ar kambariui reikėtų įsigyti atskirą, kad būtų užtikrintas optimalus drėgmės kiekis visoje erdvėje.

Paprastas drėkintuvo valdymas

Šis drėkintuvas taip pat ypatingas savo lengvu valdymu, todėl juo besinaudojančiam žmogui nereikia reguliuoti norimo drėgmės kiekio, galvoti, kada išjungti ar įjungti. Automatiškai veikianti įranga tokiu būdu padeda išvengti pernelyg drėgnos ar sausos aplinkos ir užtikrina nuolatinį komfortą. Dėl šio lengvo valdymo drėkintuvą tinka naudoti net ir mažų vaikų kambariuose nebijant, jog vaikas netinkamai išreguliuos šį prietaisą.

Ankstesnis straipsnisPasijuskite karaliumi su savo naujuoju chalatu!
Kitas straipsnisIšmanieji laikrodžiai: kokia jų ateitis

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia