Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kodėl deginta mediena tapo itin populiari mūsų dienomis?

Kodėl deginta mediena tapo itin populiari mūsų dienomis?

339
0

Deginta mediena į mūsų šalies architektūrinį gyvenimą įsiveržė kaip galinga jūros banga daugiau nei prieš penkis metus, o jos populiarumas auga lyg ant mielių. Yra daugybė savybių, už kurias šios rūšies mediena susilaukia pelnytų pagyrimų – tai ir išskirtinis jos patvarumas, ir nekenksmingumas sveikatai, ir ypatinga išvaizda.

Kaip degintos medienos dėka namų interjere kuriama meniška aplinka?

Kadangi po ypatingo apdorojimo ugnimi degintos medienos dailylentės įgauna estetiškai mielą išvaizdą, kurią formuoja malonūs tamsūs atspalviai ir gamtos suteikti nesikartojantys medžio rievių raštai, nieko geresnio ir meniškesnio neįmanoma pasiūlyti namų interjerui pagražinti. Tokių spalvų aplinkai nepadovanos jokia įprastinė mediena. Be to, šios dailylentės po deginimo procedūros dar būna ištepamos natūralia, jokių kenksmingų medžiagų neturinčia alyva, kuri suteikia joms apsaugą nuo pelėsio ir patvarumą.  

Kur dar namų ūkyje galima panaudoti degintą medieną?

Tiek degintas lentas, tiek dailylentes galima panaudoti ne tik vidaus patalpose, bet ir puošiant namo fasadą, kuriam jos suteiks neabejotino išbaigtumo vaizdą. Jeigu šia medieną naudosite lauko terasoje, tai joje sukursite tikrai jaukią ir dvasiškai šiltą aplinką, kurioje būnant visada jus lydės gera nuotaika ir vidinė ramybė. Jeigu degintas lentas nuspręsite panaudoti tvoros tvėrimui, tai ji jau iš tolo atkreips praeivių dėmesį ir kels jiems nuoširdų pasigėrėjimą.

Kaip parinkti pačias tinkamiausias jūsų namų aplinkai degintos medienos spalvas?

Prieš rinkdamiesi degintos medienos spalvas pirmiausiai nuspręskite, kurioje namų vietoje naudosite šios rūšies lentas arba dailylentes ir kokį stilių joje pageidaujate suformuoti, nes vieni atspalviai tiks lauko, kiti vidinėmis sąlygomis. Jei jums reikalinga degintos medienos apdaila pastato viduje, tada jos atspalvius turėtumėte derinti prie kitų interjero sudėtinių dalių – baldų, kilimų ir kitų buities reikmenų spalvinės paletės. Visai kitas reikalas, jei degintos medienos lentas naudosite namo fasado apdailoje, tada reikia pasirūpinti, kad jos neiškristų iš spalvinio stogo dangos bei kitų kiemo statinių konteksto. Arba, jeigu statotės naują namą, tada degintos medienos lentų spalva turėtų tapti pagrindiniu akcentu, prie kurio tektų derinti likusią namų lauko aplinką.

Kokios degintos medienos spalvos dažniausiai naudojamos pastato išorėje?

Degintos medienos spalvų paletėje vyrauja toks spektras, pradedant juoda, pereinant į rudą ir baigiant pilkšva spalvomis. Namo išorėje dažniausiai naudojama ryškiai juoda, jau spėjusios suanglėti lentos spalva. Tokias lentas kai kurie pirkėjai vertina už šiurkštumą ir gruoblėtumą. Be to, jos apdovanotos neįtikėtinu atsparumu, nebijo nei vandens, nei ugnies, nei kaitrių saulės spindulių ir bet kokiomis oro sąlygomis išlieka nepakitusios. Be to, kaip pripažįsta pastatų dizaino specialistai, juodas namo fasadas – tai pats šiuolaikiškiausias ir moderniausias variantas. Jeigu jums reikia dar daugiau informacijos apie degintą medieną, ją rasite internete pas mus svetainėje sugibanwood.com.

Ankstesnis straipsnisStartuoja nauja investicijų žinių platforma – ESinvesticijos.lt
Kitas straipsnisSporto centro renginiai Miesto šventėje „Simfonija Ukmergei“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia