Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ketvirtadalį rinkos užtikrintai užima Samsung telefonai

Ketvirtadalį rinkos užtikrintai užima Samsung telefonai

353
0

Žmonės yra įpratę, pasitiki ir renkasi labiau pažįstamą ir pažįstamą prekės ženklą. Jei žmogus lange mato Samsung telefonus ir kito gamintojo telefonus, greičiausiai jis rinksis Samsung telefonus. Nes prisimins šio gamintojo skalbimo mašiną, ištikimai tarnaujančią jau 10 metų, arba entuziastingas kolegos emocijas, kad Samsung telefonai yra geriausias dalykas jo gyvenime! Šis gamintojas jau daugelį metų yra vienas didžiausių išmaniųjų telefonų pardavėjų, gamina įvairią buitinę techniką ir elektroniką, reklamai išleidžia milijonus, todėl jo vardas skamba visada, o tai skatina pirkėjus rinktis šio prekės ženklo naudai, gal net ne sąmoningai.

Tačiau Samsung telefonai išpopuliarėjo ne tik dėl reklamos ir prekės ženklo populiarumo. Žinoma, Samsung yra pasaulinę reputaciją ir ilgą istoriją turinti kompanija. Tai vienas didžiausių mobiliųjų telefonų tiekėjų. Remiantis Statscounter, Samsung telefonai 2021 m. sudarė 26,93% išmaniųjų telefonų rinkos. Ir viskas dėl to, kad Samsung telefonai išsiskiria greitu veikimu, galingomis kameromis ir aukštos kokybės ekranais  – Samsung telefonai neabejotinai yra vieni geriausių.

Visi Samsung telefonai priklauso Galaxy prekės ženklui ir yra suskirstyti į kelias eilutes:

Z – sulankstomi Samsung telefonai,

S – aukščiausios klasės Samsung telefonai,

A – Samsung ekonominės klasės telefonai,

M – Samsung telefonai su patobulinta galinga baterija.

Ne tiek daug, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio? Visi biudžetiniai Samsung telefonai pagaminti iš kokybiško ir patikimo plastiko, o flagmanai – iš itin tvirto stiklo. Samsung telefonus reikėtų rinktis ne tik pagal kainą, bet ir pagal reikalingas charakteristikas, tuomet įrenginys džiugins kiekvieną dieną.

Ankstesnis straipsnisNišiniai kvepalai: 5 klaidos, kurias daro dauguma kvepalų mėgėjų
Kitas straipsnisCBD ir THC:  kuo jie skiriasi?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia