Home Verslas Rėmėjų medžiaga Kas yra namo sandarumas? Baziniai klausimai ir atsakymai

Kas yra namo sandarumas? Baziniai klausimai ir atsakymai

212
0

Jeigu norite, kad ieškomo įsigyti būsto kokybė būtų pati geriausia ir galėtumėte kuo mažiau pinigų investuoti į būsto išlaiką – tokiu atveju reikia rinktis tokius, kurie yra sandarūs. Jie ne tik taupo energiją, tačiau taip pat ir saugo gamtą. O tai yra kiekvieno iš mūsų darbas.

Jeigu Jus domina namo sandarumas bei kita informacija, kuri yra su tuo susijusi – tokiu atveju visada geriausia tartis su specialistais, kurie atlieka vertinimus. Dažnai atliekami ne tik jie, tačiau ir atsakomi visi kiti klausimai, kurie yra susiję su būsto sandarumo aspektais.

Kaip atrodo namo sandarumo vertinimas?

Namo sandarumo vertinimo rodiklis yra oro, kuris yra objekte, pasikeitimas per valandą. Matuojamas tokiu atveju, kai patalpose slėgis siekia 50 Pa. Matavimo metu yra naudojama speciali įranga, tad kiekvienas pats to tikrai negali padaryti. Juolab, specialistai po matavimų pateikia dokumentus, kurie padeda, pavyzdžiui, būsimiems būsto pirkėjams sužinoti – koks yra namo sandarumo lygis.

Kam to reikia?

Žinoma, daugeliui kyla klausimas – kodėl reikalingas namo sandarumo vertinimas? Žinoma, pirmiausia dėl to, kad įvertinus galima kur kas paprasčiau susipažinti su nuostoliais, kuriuos sukelia netinkamai apšiltintas bei kitaip izoliuotas objektas. Juk radus nišas, kurios išleidžia energiją – galia papildomai sutaupyti jas sutvarkius ir sumažinus šildymo išlaidas. Galiausiai, kaip jau minėjome, tai gali būti reikalinga būsto pardavimo atveju.

Kas dažniausiai yra nesandaru?

Namo sandarumas remiasi į labai daug aspektų. Visgi, dažniausiai gavus ne tokius rezultatus, kokių tikimasi, kuo daugiau dėmesio reikia skirti langams bei durims, taip pat ir pamatams, kurie dažnai statybų metu klojami ne taip stabiliai, kaip kad turėtų.

Kas garantuoja geresnį sandarumą?

Pirmiausia – atliktas tyrimas, kadangi jis parodo, kad reikalingos korekcijos. Nepriklausomai nuo ar, bus statomas naujas objektas, ar renovuojamas senas – svarbiausia yra geri specialistai ir pačios geriausios kokybės medžiagos, kurios padeda pasiekti optimaliausius rezultatus. Šiuo metu technologijos yra labai išpuoselėtos, galimybės labai plačios, tad svarbiausia, jog kiekvienas tinkamai gebėtų jomis pasinaudoti.

Previous articleNepakartojamas maršrutas Rusnė – Ventės ragas – Juodkrantė – Nida – Klaipėda
Next articleDerliaus šventėje – dvarų kultūra

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here