Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip tinkamai prižiūrėti plaukus?

Kaip tinkamai prižiūrėti plaukus?

1036
0

Neretai daugeliui klausimai, susiję su plaukų priežiūra kyla jau susidūrus su tam tikromis plaukų problemomis. Išsišakoję galiukai, išsausėję ir lūžinėjantys plaukai, slinkimas, žvilgesio praradimas. Tokiais atvejais galimi tam tikri sveikatos sutrikimai, kuriuos išspręsti padės gydytojai. Visgi, reguliari, kasdienė priežiūra taip pat reikalinga, norint puoselėti sveikus plaukus. Yra priemonės ir procedūros, kurias būtina atlikti tiek savarankiškai, tiek su meistrų pagalba, kurios padės pasiekti ilgalaikį džiūginantį rezultatą.

Mityba

Visų pirma, svarbu ne tik bendrai sveikatai palaikyti, bet ir norint gražių, sveikų plaukų, būtina sureguliuoti. Kuomet organizmas stokoja vitaminų ir mineralų,šie požymiai pasireiškia ir plaukuose – šie praranda žvilgesį, išsausėja. Spręsti šia problemą galima sveika mityba bei pasikonsultavus su gydytojais, kurie gali pasiūlyti reikiamų vitaminų.

Plaukų kaukės

Nors parduotuvių lentynose apstu įvairiausių kaukių, internete taip pat galima rasti kaukių receptų ir pasigaminti jas namų sąlygomis. Svarbu yra reguliarumas ir procedūrą atlikti kaip rekomenduojama (dažniausiai bent kartą per savaitę). Yra daug įvairių kaukių, kurios padeda spręsti skirtingas problemas, visgi visos yra naudingos, po kurių plaukai būna pamaitinti, gyvybingi.

Vizitas pas kirpėja

Vyrauja mitas, jog dažniau lankantis pas kirpėją, plaukai greičiau atauga. Tiesa ta, jog kirpimas neturi įtakos plaukų augimo greičiui, tačiau turi įtakos jų išvaizdai. Rekomenduojama pas kirpėja lankytis kas 2-3 mėn. tam kad sutvarkomi plaukų galiukai. Kuomet šie yra nušiūrę, plaukai atrodo netvarkingi, stokojantys gyvybingumo, tad pažeistų plaukų įspūdį galima sutvarkyti vos vienu vizitu pas meistrą.

Plačiau apie plaukų kirpimą sužinoti galite čia: grozionamaisfinksas.lt

Aliejai

Aliejų nuostabios savybės yra žinomos daugeliui. Ši priemonė ne tik naudojama odos, bet ir plaukų priežiūrai. Specialus aliejai skirti plaukų galiukus prižiūrėti, žvilgesiui suteikti, padeda palaikyti plaukų grožį ilgiau. Taip pat dažnai aliejus naudoja kaip kaukę – plaukai giliai pamaitinami bei tampa žvilgantys.

Stresas

Visų ligų šaltinis yra gyvenimo būdas, kuris yra kupinas stresinių situacijų. To pasekme gali tapti plaukų slinkimas ar kitos rimtesnės bėdos. Todėl labai svarbu, stengtis koreguoti savo gyvenimo būda, siekiant turėti ne tik gražius plaukus, bet ir gerą sveikatą

Ankstesnis straipsnisMediniai namai
Kitas straipsnisPerkate dovanas internetu? Ką reikia žinoti?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia