Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip sukurti laikui nepavaldų interjerą?

Kaip sukurti laikui nepavaldų interjerą?

518
0

Mados greitai keičiasi, todėl norint atnaujinti namus, kuriuose vyrautų tik naujausios interjero tendencijos, reikėtų didelių investicijų. Tačiau kaip padaryti, kad dabar įrenginėjamas būstas išliktų stilingas ir skoningas ir po penkerių ar daugiau metų? Straipsnyje pateiksime patarimus, leidžiančius sukurti interjerą, kuris džiugins ne vienerius metus.

Kokybiškos medžiagos

Tikriausiai nėra nieko geriau nei gražiai „senstantis“ namas, pastatytas iš kokybiškų medžiagų. To nepasieksite, jei naudosite pigias ir nekokybiškas medžiagas. Rinkitės natūralias medines grindis, kurios bus ilgaamžės, o prireikus, galėsite jas nesunkiai atnaujinti. Pakaks nušveisti viršutinį grindų sluoksnį ir iš naujo padengti medienai skirta alyva. O svarbiausia – neuždenkite grindų kilimine danga. Juk visa jų esmė ir yra natūralus vaizdas.

Nepersistenkite su spalvomis

Jei ieškote nesenstančio dizaino spalvų paletės, rinkitės neutralius tonus. Tiek sienoms, tiek grindims labiausiai tinka natūralumo jausmą suteikiančios spalvos ir medžiagos. Rudi, pilki bei kiti žemės tonai puikiai derės prie bet kokių baldų ar interjero detalių ir padės sukurti harmoniją. O norit sezoniškai atsinaujinti, užteks pakeisti užuolaidų, kilimų ar pagalvėlių užvalkalų spalvas.

Sena ir nauja

Senovinių ir antikvarinių dirbinių derinimas su naujais baldais yra pagrindinis nesenstančio interjero principas. Tai užtikrina, kad namų erdvė nesens dešimtmečius ir neperteiks vieno dizaino stiliaus ar epochos. Ieškokite klasikinės išvaizdos vintažinių dirbinių ir maišykite juos su moderniais kūriniais. Salono Amerikietiški baldai asortimente esantys klasikiniai baldai ir yra puikus nesenstančio dizaino gaminių pavyzdys. Jų išvaizda puikiai dera tiek moderniame, tiek vintažiniame interjere.

Norint sukurti nesenstantį interjerą, svarbu nepersistengti. Rinkitės natūralias medžiagas ir spalvas, nebijokite derinti modernaus ir klasikinio stiliaus baldų. Ir svarbiausia, sukurkite sau patiems malonią aplinką, kuria galėtumėte mėgautis ne vieną dešimtmetį.

Ankstesnis straipsnisMiesto šventės 2022 „SIMFONIJA UKMERGEI” programa
Kitas straipsnisŠiuolaikinė virtuvė – kas joje svarbu šiandien?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia