Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip pritaikyti vonios reikmenis neįgaliesiems? 

Kaip pritaikyti vonios reikmenis neįgaliesiems? 

580
0

Susiduriant su artimu žmogumi, kuris turi negalią, garbingą amžių ar tiesiog mėgina sveikti po operacijų ar sunkių sveikatos problemų, itin svarbu yra sukurti ne tik patogią, bet ir funkcionalią aplinką, skirtą kasdieniniam naudojimui. Vonios kambarys yra vienas labiausiai privačių dalykų, kuriame žmogus praleidžia daug laiko. Tiems, kuriems nėra reikalinga itin smarki priežiūra ar slauga, specialiems poreikiams pritaikytas vonios kambarys būtų idealus variantas.

Jei tik galimybės ir biudžetas leidžia, pasidomėkite apie tai, kaip galite palengvinti negalią turinčiam žmogui vonios rutiną. Šiais laikais yra daugybė skirtingų įrenginių bei priemonių, kurie leidžia žmogui turinčiam negalią ar sunkias sveikatos problemas išlikti lygiai tokiu pat nepriklausomu žmogumi ir pasirūpinti savimi pačiam, naudojantis vonios kambariu. Tokiu atveju, turint vonią o ne dušo kabiną, išsigelbėjimu jums gali tapti vonios kėdutė. Šis įrenginys yra itin stabilus, puikiai išlaiko didesnio svorio žmogų, leidžia nusiprausti pačiam be jokių papildomų problemų. Jei vis dėl to žmogui tampa sunku atsistoti, dėl pavyzdžiui klubo operacijos, senyvo amžiaus, ar tiesiog negalios – laikiklis, montuojamas prie sienos tai leistų padaryti be papildomų problemų. Šis laikiklis gali padėti ne tik įlipimui ir išlipimui iš vonios, bet ir naudojimusi tualetu, tai pagalbinė atsistojimo ir atsisėdimo priemonė. Neįgaliems žmonėms, kurie vis dėl to negali judėti, puikia kasdieninio naudojimo įranga gali tapti keltuvas į vonią. Keltuvas pritaikytas įvairioms vonioms, galvos atrama itin lengvai reguliuojama, sėdynės yra minkštos ir pritaikytos lengvam naudojimuisi. Jei slaugote žmogų, kuris nevaldo kojų, atsargiai perkelkite jį į keltuvą, laikykitės nurodymų. Šis keltuvas valdomas rankiniu pultu, yra itin lengvai prižiūrimas, nereikalaujantis specialių priemonių. Turint dušą, lengvai pritaikysite ir panaudosite dušo kėdutes, kurios atlieka tokią pat funkciją kaip vonios kėdutės ar suoleliai.

Visos šios įvardytos įrangos yra lengvai montuojamos, dažnai nereikalauja didelių investicijų, itin patogios ir sukurtos laikantis visų saugumo nurodymų. Šią įrangą galite rasti internetinėje parduotuvėje https://mediplius.lt/ , kuri išpildys visus jūsų lūkesčius, nes turi itin platų įrangos ir priemonių pasirinkimą, skirtą būtent negalią turintiems, senyvo amžiaus ar reabilitacijos reikiantiems žmonėms.

Ankstesnis straipsnisKodėl patogu naudoti dyzelinius šakinius krautuvus?
Kitas straipsnisKaip išsirinkti kliniką savo augintiniui? 

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia