Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išsirinkti geriausią dulkių siurblį?

Kaip išsirinkti geriausią dulkių siurblį?

788
0

Dulkių siurblys – tai vienas tų buitinių prietaisų, kuris naudojamas kone kiekvienuose namuose. Šiandien prekyboje galime rasti iš tiesų nemažą dulkių siurblių pasirinkimą, tad nieko keisto, kad neretai yra keliamas klausimas, koks dulkių siurblys galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Šio buitinio prietaiso paieškas geriausia pradėti jau nusprendus, koks siurblio tipas geriausiai pateisintų individualius jūsų poreikius, taigi, naudinga aptarti pagrindinius galimų pasirinkimų privalumus ir trūkumus.

Dulkių siurbliai su maišeliu
Tai – patys paprasčiausi (ir pigiausi) dulkių siurbliai, kurių susiurbiami nešvarumai kaupiami specialiame maišelyje, kuris gali būti vienkartinis (popierinis) arba daugkartinio naudojimo. Nors dulkių siurblių su popieriniais maišeliais priežiūra yra kiek paprastesnė (užpildytą maišelį tereikia pakeisti nauju), tačiau daugkartiniai maišeliai kur kas geriau sulaiko nešvarumus, taigi, toks pasirinkimas namų tvarkymą gali paversti efektyvesniu.

Cikloninis dulkių siurblys
Tokių dulkių siurblių kaina įprastai yra didesnė nei dulkių siurblių su maišeliais, tačiau jie pasižymi kur kas didesniu efektyvumu (jie geba efektyviai susiurbti gyvūnų kailį ir kitus nešvarumus). Nors cikloninis siurblys gali būti tikrai puikus pagalbininkas, tačiau svarbu žinoti, kad jis nėra tinkamas alergiškiems žmonėms. Nepatogumų gali sukelti ir tai, kad karts nuo karto tenka valyti siurblio talpyklą (daugumai žmonių paprasčiau yra tiesiog pakeisti siurblio maišelį).

Dulkių siurblys su vandens filtru
Šio tipo dulkių siurblių veikimo principas yra labai panašus į dulkių siurblių su maišeliais, tačiau skiriasi tai, kad įsiurbti nešvarumai patenka į vamzdį su vandeniu. Dulkių siurbliai su vandens filtru gali būti idealus sprendimas nuo alergijos kenčiantiems žmonėms, nes susiurbti nešvarumai nebepatenka į aplinką. Žinoma, tokie siurbliai turi ir tam tikrų trūkumų: vienas jų – tai ganėtinai aukšta siurblio kaina. Dalis šio tipo dulkių siurblių taip pat turi ir plovimo funkciją.

Centrinis dulkių siurblys
Centriniai dulkių siurbliai pasižymi ypatingai dideliu efektyvumu ir tyliu veikimu, tačiau jų įrengimo kaina yra ganėtinai aukšta. Centriniai dulkių siurbliai dažniausiai įrengiami didelio ploto patalpose.

Pramoninis dulkių siurblys
Kaip ir sako pats pavadinimas, pramoniniai dulkių siurbliai yra naudojami pramoninės paskirties patalpose, kuriose gali būti įvairaus tipo nešvarumų (ne tik dulkių, bet taip pat ir netipinių atliekų, kurios gali būti pavojingos sveikatai). Pramoniniai dulkių siurbliai pasižymi itin dideliu efektyvumu, tačiau tokios įrangos kaina dažniausiai nėra labai maža.

Akumuliatorinis dulkių siurblys
Šio tipo dulkių siurbliai yra kompaktiški ir mobilūs, todėl juos galima pritaikyti labai įvairiose situacijose (pavyzdžiui, kai tenka išsiurbti automobilio saloną). Nors akumuliatoriniai dulkių siurbliai nėra labai brangūs, tačiau juos geriausia naudoti nedidelio ploto patalpoms (šių siurblių galia dažniausiai yra nelabai didelė).

Dulkių siurblys-robotas
Tai – vienas pažangiausių įrenginių, kuris gali gerokai palengvinti namų tvarkymą. Šio tipo dulkių siurbliai idealiai tinka naminius gyvūnus laikantiems žmonėms: dulkių siurblys-robotas efektyviai susiurbia augintinių plaukus ir padeda palaikyti švarą. Tokie įrenginiai veikia be žmogaus pagalbos: jie ne tik įsimena įvairias kliūtis, bet taip pat geba savarankiškai ištuštinti talpyklą. Skamba viliojančiai? Jei svarstote apie dulkių siurblio-roboto įsigijimą, didelį tokios produkcijos pasirinkimą rasite čia.

Ankstesnis straipsnisDėmesio atkreipimas į šiukšliadėžes, jos taip pat gali būti virtuvės įvaizdžio dalis
Kitas straipsnisKultūros centro dailės galerijoje šalies tautodailininkų konkursas-paroda „Natiurmortas“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia