Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Hialurono injekcijos gali būti pasitelkiamos esant net labai blogai odos būklei

Hialurono injekcijos gali būti pasitelkiamos esant net labai blogai odos būklei

480
0

Norint, kad veido oda visada būtų lygi ir švytinti, teks tam atseikėti ir atitinkamą pinigų sumą. Dermatologai pastebi, kad ne visais atvejais pavyksta išlaikyti odos būklę nepriekaištinga, nes vis dėlto daug ką lemia veiksniai, dažnai nepriklausantys nuo paties žmogaus. Hialurono injekcijos (Vilniuje) dažnai yra laikomas pagrindiniu sprendimu, siekiant vėl atgauti odos jaunystę. Tačiau, apie šią procedūrą reikėtų detaliau pasidomėti, nes pasitaiko mitų, kurie kaip reikiant suklaidina pacientus.

Kuo hialurono injekcijos išsiskiria iš kitų procedūrų?

Kalbant apie injekcijas, ko gero žinote, jog jų yra įvairiausių. Naudojami tam tikri užpildai, kurie suteikia odai dar didesnio žavesio. Taip pat kai kuriais užpildais gali būti sprendžiamos ir kitos problemos. Hialurono rūgštis yra skirta tam, kad ji palaikytų odos stangrumą, elastingumą, medžiagų sintezę bei drėkintų odą jai reikalingu metu. Ši rūgštis kiekvieno žmogaus organizme išsiskiria natūraliai. Būtent šios medžiagos kiekio mažėjimas lemia odos senėjimą. Tiksliau kalbant, su amžiumi hialurono rūgšties gamyba smarkiai sulėtėja, todėl pradeda rastis pirmieji senatvės požymiai – raukšlės bei odos spalvos pakitimas.

Išskiriant šias injekcijas iš kitų, reikia paminėti, kad hialuronas yra skirtas konkrečiam tikslui. Tai yra odos būklės pagerinimas, siekiant panaikinti raukšles, atgauti odos spalvą, paskatinti drėkinimą ir t.t. Kitos injekcijos gali būti naudojamos visais kitais tikslais. Pavyzdžiui, tam tikrais užpildais gali būti neutralizuojami tam tikri veido raumenys, dėl kurių susitraukinėjimo atsiranda raukšlės. Kitos injekcijos gali būti naudojamos netgi plaukų slinkimo gydymui. Tad, prieš pasirenkant injekciją, turite žinoti tiesioginę jos paskirtį.

Beje, didžiausiu hialurono injekcijų privalumu laikomas žaibiškas efektas t.y. suleidus reikiamą rūgšties kiekį, jau matomas minimalus rezultatas. Geriausias rezultatas bus matomas perėjus visą kursą. Taip pat hialurono injekcijų privalumu laikomas ir jų kiekis. Dažniausiai maksimaliam rezultatui pasiekti užtenka vos trijų ar keturių procedūrų. Štai, naudojant kitas injekcijas, gali prireikti net ir daugiau nei dešimties.

Kokie aplinkos veiksniai labiausiai blogina odos būklę?

Viešai prieinama informacija apie odos būklės prastėjimo veiksnius pateikiama daugelyje medicinos portalų. Akivaizdu, kad odos raukšlėjimąsi skatina ultravioletiniai spinduliai, stresas, visiškai nesubalansuota mityba, alkoholio bei rūkalų vartojimas.

Kai kuriais atvejais gydytojai – dermatovenerologai netgi siūlo neskubėti rinktis hialurono injekcijų prieš tai nepabandžius odos problemų spręsti natūraliais būdais. Jeigu vienas iš veiksnių būdingas ir jūsų kasdienybei, tuomet pirmiausia bandykite jų atsikratyti. Pavyzdžiui, subalansavus mitybą, vartojant vitaminus bei atsisakius alkoholio bei rūkymo, pagerės ne tik odos būklė, bet ir visos kitos organizmo funkcijos. Tiesa, žalingų įpročių atsisakymui prireiks valios ir rezultatai matysis ne iš karto, bet pasistengti vis tiek verta.

Galiausiai, jeigu jau nepavyksta pagerinti odos būklės natūraliai būdais, tuomet tikrai rekomenduojama kreiptis dėl hialurono injekcijų atlikimo.

Injekcijas galite gauti Vilniuje Clinicin

Ankstesnis straipsnisBernvakaris: ar būtina dovanoti dovaną kaltininkui?
Kitas straipsnisLūpų putlinimas tikrai gali kardinaliai pakeisti lūpų formą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia