Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Griovimo darbai: patikėkime juos profesionalams

Griovimo darbai: patikėkime juos profesionalams

1512
0

Daugumai žmonių griovimo darbai atrodo visai nesudėtingas ir tuo labiau jokių specialių žinių nereikalaujantis darbas. Tačiau, norint išlaikyti balansą tarp darbo kokybės, laiko sąnaudų ir skiriamų išlaidų, būtini tikslūs ir profesionalūs paskaičiavimai bei tam tikri įgūdžiai. Be abejonės tą atlikti gali tik tos srities specialistai. Taigi ką derėtų žinoti, jeigu šiandieninis Jūsų rūpestis – griovimo darbai?


Tiek statybos darbų specialistai, tiek jų klientai vieningai teigia, jog kvalifikuoti meistrai statinių griovimui pasitelkia tokiam darbui pritaikytą techniką, todėl darbai bus atlkti profesionaliai ir greitai. Moderni technika padeda sutaupyti laiką ir leidžia nuo žemės paviršiaus pašalinti net ir itin sudėtingos konstrukcijos statinius. Preciziškai atliktas pastato nugriovimas suteiks galimybę toje vietoje be jokių papildomų paruošimo darbų pradėti statyti naują statinį arba panaudoti kitoms numatytoms reikmėms.

Statybos meistrai pabrėžia, jog labai svarbu atskirti kuo griovimas skiriasi nuo išardymo. Griaunant, statinys naikinamas nuo žemės paviršiaus visiškai neišskiriant jokių pastato atskirų dalių. Tuo tarpu, ardymo atveju pastatas demontuojamas dalimis tam, kad jas būtų galima panaudoti kituose statybos ar remonto darbuose.

Tam, kad klientai nepasiklystų gausioje paslaugų pasiūloje ir bereikalingai nešvaistytų savo laiko reikiamos įmonės paieškoms, pateiksime sąrašą pagrindinių darbų, kuriuos atlieka statinių ardymo meistrai:

• Gyvenamų pastatų griovimas;
• Pramoninių ir gamybinių pastatų griovimas;
• Apleistų namų bei ūkinių pastatų griovimas;
• Įvairių konstrukcijų (pamatų, laiptų, pertvarų ir kt.) griovimas;
• Sienų, grindų pjovimas, kirtimas;
• Angų darymas langams, durims, nišoms ir kt.;
• Vonios demontavimas;
• Senų grindų demontavimas;
• Sienų, pertvarų, lubų demontavimas.

Tai tik pagrindiniai ir dažniausiai užsakomi statinių griovimo darbai. Kiekvieno kliento poreikiai yra individualūs. Todėl specialistai, įvertinę Jūsų situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą, pradedant technikos parinkimu ir baigiant reikiamų dokumentų tvarkymu. Vertėtų žinoti, jog išties profesionaliai dirbanti įmonė ne tik suteiks šiukšlių išvežimo paslaugą, bet ir padės parengti visus griovimo darbams atlikti reikalingus dokumentus.

Nieko nenustebinsime teigdami, jog bene svarbiausias klausimas daugeliui klientų – kaina. Griovimo darbai, jų trukmė ir kaina didele dalimi priklauso nuo statinio rūšies ir dydžio. Be abejonės, didesnį ir sudėtingesnės konstrukcijos statinį nugriauti kainuos brangiau nei paprastesnį. Tam įtakos turi ir medžiagos, iš kurių pastatytas namas. Meistrai teigia, jog iš plytų suręstą statinį nugriauti kainuoja šiek tiek brangiau nei pastatytą iš lengvų ir standartinių medžiagų. Vis gi, specialistai ragina neišsigąsti girdimų gandų apie milžiniškas kainas, nes dažna įmonė, tausodama savo reputaciją, siūlo įvairias nuolaidas. Be to į kainą jau būna įtraukta ir specialios technikos panaudojimas, šiukšlių išvežimas ir kitos reikalingos papildomos paslaugos.

Ankstesnis straipsnisDambrelių koncertas Babtyno – Žemaitkiemio dvare
Kitas straipsnisPilnutėlei salei žiūrovų koncertavo rajono kolektyvai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia