Home Verslas Rėmėjų medžiaga Gražios šypsenos atkūrimas galima ne vien su implantais

Gražios šypsenos atkūrimas galima ne vien su implantais

149
0

Galvojate kokiais būdais susigrąžinti gražią šypseną, kurią praradote dėl nelaimingo atsitikimo? Netektų dantų problemai spręsti įprastai pasitelkiama procedūra, kuri vadinama dantų implantavimu. Jos metu atkuriami dantys nuo pat šaknies. Dirbtinio danties sukūrimo atveju pacientas net nejaučia jokio skirtumo ir galutiniame rezultate jaučiasi taip, lyg jokių dantų niekada nebūtų praradęs.

Dantų atstatymas implantais reikalauja pasiruošimo

Pati procedūra galbūt ir atrodo gana paprastai, tačiau reikia žinoti, kad jai būdingas pasiruošimas. Paciento visų dantų būklė turi būti nepriekaištinga. Tad, jeigu jau svarstote apie gražios šypsenos atkūrimą, tuomet patartina iš anksto kreiptis dėl esamų dantų problemų. Jos turi būti pašalinamos dar prieš implantavimą.

Jeigu jūsų dantyse yra skylučių ar jaučiate kažkokias kitas problemas, tuomet galite kreiptis į šeimos klinikas ir ten bus atliekamas pagrindinis gydymas. Supraskite, kad dantų implantavimas įprastai atliekamas privačiose odontologijos klinikose. Jose taip pat atliekamos ir bazinės procedūros, tačiau jos jums kainuos brangiau nei viešose įstaigose. Tad, prieš implantavimą, gerai pagalvokite kur geriausia būtų kreiptis dėl įprastų dantų problemų šalinimo.

Baltai šypsenai sukurti vien implantų nepakaks

Jeigu jūsų tikslas yra turėti baltą ir gražią šypseną, tuomet žinokite, kad tam gali prireikti papildomų procedūrų. Kalba eina apie burnos higieną, estetinį plombavimą, dantų balinimą ir t.t. Per pirmą apsilankymą jūs galite sužinoti visas reikalingas procedūras, kurios bus būtinos siekiant sukurti tobulą šypseną.

Odontologas jums galės pasakyti kokios procedūros bus atliekamos pirmiau, o kurios – vėliau. Pavyzdžiui, norintiems dantų implantų, reikėtų žinoti, kad jų spalva bus pritaikoma pagal esamą dantų atspalvį. Tad, profesionali burnos higiena būtų reikalinga nustatant kokia iš tiesų yra jūsų dantų spalvą. Juk nenorėtumėte, kad implantas būtų su geltonu atspalviu kaip ir kiti jūsų dantys? Būtent profesionali burnos higiena padarys jūsų dantis dar švaresniais.

Pats geriausias variantas būtų kreiptis į kliniką, kuri galėtų atlikti visas jums reikalingas procedūras. Jokia čia paslaptis, kad geriausiai jūsų šypsena pasirūpins vienas specialistas, o ne atskiri. Jeigu vienam odontologui patikėsite estetinį plombavimą, o kitam – implantavimą, galbūt rezultatas ir nebus toks, kokio tikėjotės. Skirtingus specialistus dažnai mėgsta rinktis tie, kurie siekia sutaupyti pinigų ir renkasi odontologus pagal mažiausias paslaugų kainas.

Kaip bebūtų, dantų implantų kainos visada priklauso nuo jų kokybės. Patys implantai skirtingose klinikose kainuoja praktiškai tiek pat, tačiau kiekvienas specialistas savo darbą įvertina skirtinga kaina. Tad, galutinė implantavimo kaina gali kisti būtent dėl odontologo paslaugų įkainių.

Previous articleBibliotekininko konkurse Vl. Šlaito viešoji biblioteka – tarp geriausiųjų
Next articleDantų implantai padeda atgauti ne tik šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here