Home Verslas Rėmėjų medžiaga Geriausi batai treniruotėms namuose

Geriausi batai treniruotėms namuose

141
0

Koronaviruso pandemija pakeitė beveik visas gyvenimo sritis. Buvo daug streso, bet taip pat ir sveikintinų pokyčių. Pavyzdžiui, uždarius sporto klubus ir skatinant socialinį atsiribojimą, daugelis žmonių atrado treniruočių namuose džiaugsmą ir patogumą.

Nereikia važiuoti į sporto salę ar fitneso studiją, mankšta neatima tiek daug laiko iš dienos. Laisvas minutes galite išnaudoti treniruočių rutinai tobulinti ar kitiems darbams, įtrauktiems į darbų sąrašą.

Nėra treniruočių, kurių negalėtumėte atlikti patogiai įsitaisę savo kukliame būste – nuo užsakomųjų jogos treniruočių ir tiesiogiai transliuojamų dviračių sporto užsiėmimų iki aerobikos ir jėgos treniruočių patalpose. Tačiau iš tikrųjų jums nereikia jokios prabangios įrangos, kad prakaituotumėte namuose. Kartais užtenka tik lygaus paviršiaus, savo kūno svorio ir tinkamos avalynės.

Kokie yra geriausi batai treniruotėms namuose?

Rinkoje netrūksta sportinės aprangos. Mums taip pat kaip ir kitiems žmonėms patinka užsidėti šviežią sporto įrangą ir lieti prakaitą, tačiau svarbiausias jūsų komponentas yra avalynė. Nesvarbu, ar kilnojate svarmenis, vaikštote vietoje savo svetainėje, ar pradedate treniruočių veiksmus namuose, jūsų batai apsaugos jūsų pėdas, o kartu padės išlaikyti tinkamą formą ir išvengti traumų.
Geriausi treniruočių patalpose batai bus patogūs, pralaidūs orui ir palaikantys. Jie neleis jums lengvai stovėti ant kojų ir judės aukštyn ir žemyn, iš vienos pusės į kitą arba bet kuria kryptimi, kuria vyks treniruotė.

Lengvi įsispiriami kedai sportbačiai

Lengvai apsiaunami ir apsiaunami, lengvi kaip šlepetės, įsispiriami sportbačiai – tai puiki treniruočių uždarose patalpose avalynė, batukaitau.lt aktyvaus stiliaus moteriški kedai bateliai be raištelių turi tamprias dviejų gūbrų plokštes šonuose ir patogų pirštų kilpelių skirtuką nugaroje.

Kiekvienoje poroje į tinkleliu dengtus padus įmontuoti pagalbiniai podiatrų sukurti ortopediniai įdėklai, o lankstūs amortizuoti padai užtikrina, kad ant kojų būsite žvalūs. Mūsų moteriškus įsispiriamus sportbačius galite avėti per aerobikos treniruotę, ant stacionaraus dviračio, aukšto intensyvumo intervalinei treniruotei (HIIT) arba vaikščiodami bėgimo takeliu.

Tradiciniai nėriniuoti bateliai

Nėriniuoti sportiniai bateliai tinka įvairioms treniruotėms tiek lauke, tiek viduje. Be to, pats sportbačių raištelių rišimas gali būti smagus kūrybiškumo būdas. Klasikiniai batukaitau.lt sportbačiai turi orui pralaidžią tinklinę viršutinę dalį ir standartinius liežuvius su tradiciniais raišteliais. Kalbant apie tai, kas yra po kojomis, galite pasikliauti patvariais EVA gumos padukais ir EVA ortopediniais vidpadžiais, užtikrinančiais maksimalią skliauto atramą, stabilumą ir amortizaciją.

Jie patogūs, sportiški ir tinka įvairioms treniruotėms. Nesvarbu, ar bėgiojate ant bėgimo takelio, ar treniruojatės su treneriu per vaizdo skambutį, ar sutelkiate dėmesį į raumenų stiprinimą su laisvaisiais svoriais, mūsų nėriniuoti batai jus išlaikys.

Krosiniai bateliai

Kroso treniruočių bateliai tinka aerobiniams ir anaerobiniams pratimams. Šio tipo treniruočių bateliai padeda atlikti žingsnius į priekį ir judesius iš šono į šoną, taip pat šuolius, pasistumdymus, šokinėjimą ir šokinėjimą. Šio tipo sportiniai krosfito bateliai taip pat idealiai tinka atliekant atsispaudimus.

Universalūs batukaitau.lt turi lanksčius vidpadžius ir tvirtus padus su raštuotu protektoriumi, užtikrinančiu papildomą sukibimą. Jie sukurti taip, kad amortizuotų smūgius, kartu sumažintų slydimą ir išlaikytų lengvą kojų padėtį.
Kaip ir visi mūsų aktyvaus stiliaus modeliai, mūsų krosiniai sportbačiai pasižymi „Advanced Motion System“ (AMS) technologija, kuri sujungia mūsų meistriškai sukurtus ortopedinius įdėklus su lankstumu ir amortizacija.

Kedai sportbačiai

Fit kedai sportbačių batviršiai yra minkšto trikotažo ir aptakių siluetų, kurie prisitaiko prie jūsų pėdų formos – visai kaip kojinės. Šis itin pralaidus orui, lengvas treniruoklių į sporto salę stilius paprastai turi raišteliais užsegamus batus ir tradicinius guminius padus.

Previous articleProfesionali dantų implantacija
Next articleNagai nuo prancūziško stiliaus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here