Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ekologiški maisto produktai – kas tai?

Ekologiški maisto produktai – kas tai?

2885
0

Šiais laikais vis dažniau žmonės šneka apie organiškus, ekologiškus produktus. Galima drąsiai teigti, kad sveika mityba nėra tik dar viena mados tendencija, užėmusi mūsų šalies ir viso pasaulio vertybių lentyną. Žmogus toks jau yra, jis nenustos teršti aplinkos, tačiau aplinką galima sutvarkyti, o kaip dėl savo organizmo? Šiam pasaulyje nėra nieko vertingesnio už sveikatą.

Vis dar pasitaiko atvejų, kai žmogus nesupranta, ką tiksliai reiškia ta “eko” etiketė. Vieniems atrodo, kad tai dietiniai produktai, kiti vadina juos “fermerių” produktais, tačiau pilno suvokimo jie neturi, kas greičiausiai atbaido nuo šių produktų pirkimo. Tam, kad šią situaciją ištaisyti, mes parašėme šį straipsnį.

Ekologiškas produktas tai visų pirma maisto produktas. Nuo paprasto produkto jis skiriasi tuo, kad jis yra ekologiškai švarus. Tiksliau sakant, jis ne tik visiškai saugus, bet ir naudingas žmogaus organizmui. Į šių produktų kategoriją įeina ne tik vaisiai ir daržovės, tačiau ir mėsa, pieno produktai, kiaušiniai. Viskas, kas gali būti auginama ekologiškai švarioje aplinkoje be papildomų sintetinių stimuliatorių, yra eko produktas.

Visi mes puikiai žinome, kad masiškai paplitusių produktų gamyboje yra naudojami siaubingi komponentai, kurie pagražina produkto išvaizdą, ar padeda jam greičiau užaugti. Tam, kad sutaupyti laiko, auginant gyvūną, į jo pašarą yra pridedamas augimo hormonas. Į daržoves ir vaisius pridedami įvairūs dirbtiniai dažai, pesticidai, geno-modifikuoti komponentai ir nitratai. Ne ką mažiau nuodingas būna ir produktų įpakavimas. Gąsdina tai, ką mes vartojame ir kišame į savo organizmus.

Kuo gi dar ekologiškas produktas yra vertingas, nekalbant apie jo augimo aplinkybes? Galima išskirti tai, kad jis ypač naudingas sergantiems asmenims, ypatingai tokiomis ligomis kaip astma ar diabetas sergantiems žmonėms jis yra nepamainomas. Produkto sudėtyje gausu reikalingų vitaminų, kurie padeda palengvinti būseną. Kitais žodžiais, ekologiški produktai gali būti priskiriami prie gamtinių vaistų. Šie produktai yra ypač vertingi vaikams. O kas augančiam organizmui gali būti naudingiau, nei kokybiški maisto produktai?

Ekologiškų produktų nauda yra neginčytina. Pasirinkus sveiką gyvenimo būdą, labai svarbu žinoti, kur galima įsigyti šių produktų ir svarbu pasidomėti bei atkreipti dėmesį į jų auginimo aplinkybes. Mūsų produktai (ekologiški produktai foksas.com) atitinka ekologiškų produktų sąvoką ir kas svarbiausia, jie yra nesunkiai prieinami plačiai auditorijai, kadangi parduodami lengvai pasiekiamose parduotuvėse, kurios išsidėsčiusios visos Lietuvos teritorijoje.

Ankstesnis straipsnisUŽUGIRIS: dvaras Antanui Smetonai ir pasaulietiškai įrengta kaimo mokykla
Kitas straipsnisVestuvinės suknelės nėščioms pasirinkimas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia