Home Verslas Rėmėjų medžiaga Dantų implantai padeda atgauti ne tik šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi

Dantų implantai padeda atgauti ne tik šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi

135
0

Negraži šypsena yra viena iš priežasčių, kodėl kai kurių žmonių veidus matome ypač piktus. Tai nereiškia, kad žmonės yra nusiteikę agresyviai, nes jie tiesiog jaučiasi nelabai maloniai žinodami, kad jų burnos ertmė tikrai nesuteikia jokio grožio. Tačiau, dantų implantavimas (Vilniuje) bei kitos odontologų siūlomos paslaugos gali išspręsti šias psichologines problemas sukeliančias bėdas. Klinikose dabar dantų atstatymo procedūros siūlomos derinantis prie paciento galimybių bei norų. Tad, tikrai verta plačiau pasidomėti kokias paslaugas dabar siūlo odontologijos klinikose dirbantys patyrę specialistai.

Kodėl dažnai siūloma rinktis implantus?

Dantų implantavimas dažniausiai siūlomas ne dėl vienos priežasties. Tai yra pažangiausias metodas atstatyti dantis taip, kad pacientas net nesugebėtų atskirti kur yra jo tikrieji, o kur – dirbtiniai dantys. Dabartinėmis technologijomis gaminami dantų implantai yra pritaikomi pagal paciento dantų būklę. Tai reiškia, kad bus parinkta ne tik tinkamiausia danties forma, bet ir spalva bus parinkta taip, jog ji derintųsi prie visų kitų dantų. Po implantavimo procedūros vargu ar kas atskirs jūsų implantą nuo natūralių dantų.

Kaip bebūtų, šia procedūra pasinaudoti skuba ne visi pacientai, o to pagrindine priežastimi įvardijama būtent kaina. Dantų implantavimo kaina nėra žema. Ji auga pagal implantuojamų dantų skaičių. Akivaizdu, kad didesnis implantuojamų dantų skaičius prives prie didesnių išlaidų. Jos gali siekti kelis tūkstančius eurų. Bet, atminkite, kad implantai yra ilgaamžiai. Jie tarnaus mažiausiai dešimt metų. Geriausi implantų gamintojai siūlo netgi viso gyvenimo garantiją. Pagal savo finansines galimybes galėsite rinktis jums labiausiai priimtiną variantą.

Taip pat primenama, kad dantų implantavimo procedūrai neretai būdingas atsiskaitymas ne tik grynais, bet ir lizingu. Odontologijos kabinetuose galite teirautis ar jums būtų suteikiama galimybė įsigyti dantų implantus išsimokėtinai. Apie tokį atsiskaitymo būdą prabilkite iš karto, kai gydytojas nustatys galutinę implantavimo kainą.

Ar visada verta rinktis dantų implantus?

Jeigu jūsų finansinės galimybės yra labai plačios, tuomet visais atvejais netektų dantų atstatymui bus siūloma rinktis implantus. Bet, jeigu turite labai mažą pinigų sumą, tuomet gali būti siūlomos įvairios alternatyvos, pavyzdžiui – protezavimas.

Dantų implantus, jeigu yra galimybė, siūloma rinktis dėl jų medicininės naudos. Kai žmogus netenka danties, ypač to, kuris turi gauti didžiausią apkrovą valgant, iškyla rizika dėl žandikaulio kaulo retėjimo. Pavyzdžiui, netekus krūminio danties, toje vietoje kramtymo funkcija sutrinka. Kai nėra krūvio, žandikaulio kaulas ima retėti. Galiausiai pacientui gali prireikti specialios kaulo priauginimo operacijos. Implantas leistų išvengti tokios problemos, nes kaip minėta pradžioje – jo natūralumas visokeriopai atstatys kramtymo funkciją į pirminę.

Apsilankę odontologijos kabinete, nevenkite teirautis dėl dantų implantavimo privalumų. Svarbu pasidomėti kokių niuansų pasitaikys, jeigu pasirinksite kažkokias kitas alternatyvas dantų atstatymui.

Previous articleGražios šypsenos atkūrimas galima ne vien su implantais
Next articleMiego apnėjos jokiais būdais nevalia ignoruoti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here