Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Biorevitalizacijos procedūra – kuomet norisi atjaunėti

Biorevitalizacijos procedūra – kuomet norisi atjaunėti

399
0
Biorevitalizacija

Biorevitalizacija – tai procesas, kuris suaktyvina natūralią odos kolageno gamybą ir ląstelių atjauninimą, švirkštu suleidžiant hialurono rūgšties serumus. Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme aptinkamas junginys, kuris randamas odoje, sąnariuose, kremzlėse ir suteikia natūralų sutepimą, drėkinimą. Ši medžiaga yra labai hidrofilinė – t. y. ji geba įtraukti vandenį prie savęs, o tuo pačiu ir į aplinkinius audinius.

Senstant mūsų audiniuose natūraliai gaminamos hialurono rūgšties yra mažiau, o odos išsausėjimas tampa įspėjančiu senėjimo požymiu. Hialurono rūgšties drėkinamoji galia, pasiekiama biorevitalizacijos procedūros metu, giliai maitina odos ląsteles, todėl oda tampa stangri, jaunatviška, sumažėja raukšlės ir padidėja jos elastingumas. Kadangi viena hialurono rūgšties molekulė geba pritraukti iki 500 vandens molekulių, ji itin efektyviai palaiko drėgmę odoje. Tai galingas ginklas prieš senėjimo požymius.

Šis susigeriantis gelis yra populiarus, natūralus odos užpildas, dažniausiai naudojamas veido bruožams išryškinti bei apimčiai suteikti. Klinikinė praktika parodė, kad hialurono rūgšties veido užpildymo poveikis trunka ilgiau nei biologinis produkto prieinamumas. Galimos priežastys gali būti kolageno gamybos stimuliavimas, naudojant hialurono rūgšties praturtintą užpildą ir elastino reguliavimas, kuris padeda išlaikyti odą elastingą. Biorevitalizacijos procesas buvo sukurtas, siekiant pasinaudoti šiuo reiškiniu ir išgauti geresnius rezultatus atjauninant odą. Gelis švirkščiamas keliomis, negiliomis injekcijomis, tiesiai po oda, kad būtų skatinamas fibroblastų kiekio didėjimas ir sveikų ląstelių metabolizmas.

Kaip tai atliekama?

Mikro hialurono rūgšties injekcijos švirkščiamos negiliai, tiesiai po odos paviršiumi, labai plona adata į tokias vietas kaip skruostai, kakta, kaklas ir plaštakos. Prieš gydymą oda kruopščiai nuvaloma ir, jei reikia, nuskausminama vietiniu nujautrinančiu kremu. Vienas geriausių dalykų, susijusių su biorevitalizacijos procedūra, yra tai, kad injekcijos yra labai mažos ir jose yra tik nedidelis produkto kiekis, todėl diskomfortas, procedūros metu, yra minimalus ir nereikia jokio gijimo laikotarpio ar papildomos odos priežiūros.

Kam skirtos šios procedūros?

Jei pastebėjote odos išsausėjimo, suglebimo, smulkių linijų ar raukšlių požymių, biorevitalizacijos procedūra gali jums daug ką pasiūlyti. Šis atjauninimo būdas skirtas ne tik brandžiai odai, bet ir rekomenduojama kaip ląstelių senėjimo profilaktikos forma, o tai gali būti naudinga bet kokio amžiaus vyrams ar moterims. Nėščios, žindančios arba šalia numatomos injekcijos vietos turinčios / turintys infekcinių pažeidimų, nėra tinkamos / -i biorevitalizacijos kandidatės / -ai. Pasitarkite su gydytoju apie bet kokių procedūrų atlikimą, vaistų ar papildų naudojimą.

Dėl paslaugų Vilniuje, maloniai prašome kreiptis į CLINICIN.

Ankstesnis straipsnisBotulino toksino injekcijos
Kitas straipsnisGinekomastija – padės nugalėti nepasitikėjimą savimi

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia