Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Avalynė žvejybai

Avalynė žvejybai

1248
0

Pasirūpinkite tinkamu apavu žvejodami, eidami į žygius gamtoje. Iš kokybiškų medžiagų pagaminti žvejybiniai batai puikiai apsaugos nuo šalčio ir drėgmės. Universalūs guminiai botai tinka ne tik žvejybai, bet taip pat medžioklei, žygiams po miškus, grybaujant, todėl galėsite juos pritaikyti skirtingoms reikmėms – nesvarbu, kokios oro sąlygos ar metų laikas.

Komfortas ir aukšta kokybė

 Žvejybinę avalynę tiekiančiose įmonėse rasite tiek iš dirbtinių, tiek iš natūralių medžiagų pagamintos produkcijos. Visa avalynė gaminama naudojantis aukščiausiomis siuvimo bei apdorojimo technologijomis. Guminiai batai gaminami iš termoizoliacinių savybių turinčių medžiagų, kurios sulaiko šilumą ir yra atsparios šalčiui.

Šalčiui ir drėgmei atsparios medžiagos

Etileno vinilacetato polimeras (EVA) – tai itin lanksti ir elastinga medžiaga, turinti termoizoliacinių savybių ir suteikianti dar didesnį atsparumą nuo įvairių pažeidimų. Iš EVA medžiagos pagaminti batai yra atsparūs dilimui, todėl išlieka gražios išvaizdos ilgą laiką.

Vinilo polichloridas (PVC) arba Nubuck oda suteikia patikimą apsaugą net nuo didžiausio šalčio. Tokius batus puikiai tinka avėti žiemos metu, užsiimant žiemine žūkle. Guminiai termo padai sumažina slydimo tikimybę, todėl galite saugiai jaustis būdami ant ledo.

Priedai žvejybinei avalynei

 Įsigydami batus, nepamirškite pasirūpinti priedais, kurie suteikia dar daugiau patogumo. Tai specialūs pamušalai bei batų įklotai, kuriuos nešiojant pagerėja oro cirkuliacija. Elastingi vidpadžiai anonimiškai prisitaiko prie pėdos ir padeda užtikrinti maksimalų komfortą.

Pamirškite nepatogius, greitai plyštančius ir nusidėvinčius batus. Aukštos kokybės žvejybiniai batai ne tik tarnaus ilgą laiką, bet bus patogūs ir malonūs avėti. Įsigykite greitai ir patogiai už prieinamą kainą!

https://e-demar.lt/

Ankstesnis straipsnisPramoninės padangos
Kitas straipsnisVaržėsi šalies seniūnijų sportininkai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia