Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ar apsimoka palikti savo automobilį oro uosto stovėjimo aikštelėje?

Ar apsimoka palikti savo automobilį oro uosto stovėjimo aikštelėje?

914
0
iorouosta.lt

Galimybė keliauti į svečias šalis visuomet džiugina, tačiau dažnais atvejais keliamas klausimas, kaip vertėtų vykti į oro uostą. Nors didžioji dalis vairuotojų nusprendžia keliauti nuosavu automobiliu, tačiau tokiu atveju kyla klausimas, kur vertėtų palikti savo transporto priemonę. Dažnu atveju tam pasirenkamos mokamos stovėjimo aikštelės, tačiau tai gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų. Taigi, ar verta rinktis būtent tokią galimybę?

Įvertinkite, kiek tai kainuos

Pirmiausia vertėtų paskaičiuoti, kiek kainuos automobilio saugojimas numatytą laikotarpį. Jei užsienio šalyje planuojate viešėti vos porą dienų, tikėtina, kad stovėjimo aikštelės kaina neatrodys labai aukšta, tačiau kas kita, jei išvyksite kur kas ilgesniam laikui. Kelionės tikrai nėra pigus malonumas, todėl didelių papildomų išlaidų visuomet norėtųsi išvengti. Paskaičiuokite, kiek jums gali kainuoti stovėjimas pasirinktoje aikštelėje, ir tai jums padės paprasčiau apsispręsti.

Ar stovėjimo aikštelės taiko nuolaidas?

Kartais klientams yra pateikiami ypatingi pasiūlymai: pavyzdžiui, jei automobilį planuojama palikti savaitei ar dar ilgesniam laikui, paros kaina gali smarkiai sumažėti. Formuodami savo užsakymą internetu galite įvertinti, ar pasirinkus ilgesnį laikotarpį jums bus pritaikyta nuolaida, ir galbūt tai padės paprasčiau apsispręsti, ar tikrai verta savo transporto priemonę palikti stovėjimo aikštelėje.

Jei baiminatės dėl automobilio saugumo…

Kartais vairuotojai baiminasi, kad stovėjimo aikštelėje paliktas automobilis nebus pakankamai saugus. Nors tikrai nėra jokio pagrindo dėl to nerimauti, tačiau kartais yra paprasčiausiai sunku įveikti savo vidinį nerimą. Jei manote, kad visos kelionės metu galite nerimauti dėl savo automobilio saugumo, galbūt vertėtų pasirinkti kitas kelionės į oro uostą galimybes? Pasirinkimų yra ne taip ir mažai, o jūs galėsite būti visiškai ramūs, kad automobilis bus saugiai paliktas nuosavame garaže.

Galite pasinaudoti vežėjų paslaugomis

Kelionės visuomeniniu transportu yra priimtinos anaiptol ne visiems, tačiau galite rinktis alternatyvą. Vežėjų paslaugomis nusprendžia pasinaudoti vis daugiau žmonių, ir tai tikrai nekelia nuostabos: jūs turėsite galimybę į oro uostą nuvykti pačiu laiku, o pati kelionė bus tikrai patogi. Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas yra vienas populiariausių pasirinkimų: tenka įveikti ganėtinai nemažą atstumą, kol atsiduriama oro uoste, todėl tokia galimybė padeda paprasčiau planuoti savo laiką. Jei į oro uostą vykstama nuosavu automobiliu, kartais tenka nerimauti, ar tikrai pavyks oro uoste atsidurti pačiu laiku (baiminamasi, kad transporto priemonė gali sugesti ar pan.), tačiau dėl to nuogąstauti tikrai nereikės, jei pasinaudosite vežėjų paslaugomis.

Kelionės planavimu pasirūpinkite dar iš anksto

Jei siekiate, kad kelionės metu netektų patirti pernelyg daug streso, kelionės planavimu vertėtų pasirūpinti dar iš anksto. Nors gana dažnai apsiribojama vien tik lėktuvo bilietų ir viešbučio kambario užsakymu, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip nuvyksite į oro uostą ir iš jo. Jei paaiškėtų, kad mokėti už automobilio stovėjimo aikštelę paprasčiausiai yra per brangu, tokiu atveju galėsite užsakyti pavežėjų paslaugas, kurių kaina įprastai yra gerokai mažesnė. Taip pat džiugina ir tai, kad vežėjai visuomet derinasi prie skrydžių grafiko, taigi, oro uoste atsidursite pačiu laiku.

Ankstesnis straipsnisPaprastai nepaprasti susitikimai
Kitas straipsnisKaip iš kavamedžio užsiauginti kavą namuose?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia