Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 3 mitai apie krūtinės mažinimą

3 mitai apie krūtinės mažinimą

228
0
krūtinė

Krūtinės mažinimas – operacija, atliekama moterims ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl fizinio diskomforto, kuris pasireiškia tam tikrais sveikatos sutrikimas. Visgi apie šią procedūrą yra daugybė įvairių nuomonių, kurios gali klaidinti. Dėl šios priežasties supažindinsime jus su trimis mitais apie krūtų mažinimą.

  1. Krūtis galima mažintis tik po nėštumo

Sklando gandai, kad krūtinę galima mažintis tik po nėštumo. Nors pirmiausia rekomenduojama susilaukti vaikelio, tai tikrai nėra taisyklė, kurios būtina laikytis. Krūtų mažinimas neturi įtakos galimybei pastoti, o taip pat netrukdys nėštumo metu. Pagrindinė priežastis, dėl kurios pirmiausia rekomenduojama susilaukti vaikelio yra ta, kad besilaukiant krūtys padidėja, o nustojus maitinti savo atžalą, jos subliūkšta ir praranda pradinę išvaizdą. Taigi tam, kad nereikėtų operacijos kartoti keletą kartų, rekomenduojama palaukti.

  1. Krūtys vėl atauga

Dažnai pasigirsta kalbos, kad atlikus krūtinės mažinimo operaciją, krūtys vėl atauga ir atrodo taip, kaip anksčiau. Visgi jei krūtys mažinamos tada, kai esate suaugusi ir jūsų kūnas visiškai subrendęs, tokios rizikos beveik nėra. Žinoma, tam, kad išlaikytumėte norimą krūtų išvaizdą, turite atkreipti dėmesį į sveikesnį gyvenimo būdą. Apleidus sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą galima priaugti papildomo svorio, dėl kurio padidės ir krūtinė. Nepaisant operacijų, visada egzistuoja kūno pokyčių rizika, tad tobulos išvaizdos išsaugojimas priklauso nuo jūsų pačių pastangų.

  1. Padidėja rizika susirgti krūties vėžiu

Paskutinysis mitas – krūtinės mažinimo operacija sukelia didesnę riziką susirgti krūties vėžiu. Tai netiesa, tačiau egzistuoja kitos rizikos, tokios kaip laikinas tinimas, tempimo pojūtis, spenelio jautrumo sumažėjimas, kraujosruvos. Todėl prieš operaciją svarbu pasikonsultuoti su kvalifikuotu plastikos chirurgu, kuris atsakytų į visus jums iškilusius klausimus ir supažindintų su svarbiausia informacija.

Mitų, susijusių su krūtinės mažinimu, yra nemažai. Todėl prieš priimant sprendimą atlikti ar neatlikti tokią operaciją derėtų pasikonsultuoti su specialistais. Jie padės geriau suvokti savo situaciją ir lengviau apsispręsti. Norite sužinoti daugiau ar pasikonsultuoti su specialistais? Tai padaryti galite čia: https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/krutu-operacijos/krutu-mazinimas

Ankstesnis straipsnisSvarbiausi sveikos gyvensenos principai
Kitas straipsnis5 esminiai novatoriškų cloud serverių privalumai verslui

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia