Sulaikytieji siautėjo areštinėje

  1058
  0

  Spalio 14 d., apie 20 val., Vidiškių miestelyje patruliai stabdė automobilį „VW Golf“, kurio vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui ir važiavo toliau. Pasivijus mašina buvo sustabdyta. Paaiškėjo, kad ją vairavo Kančiškių kaime gyvenantis D.Š., gimęs 1990 m. Vairuotojas neturėjo vairuotojo pažymėjimo ir buvo neblaivus (nustatytas 1,48 prom. girtumas). Metų bėgyje už panašų nusižengimą jis jau yra baustas. Automobilis „VW Golf“ buvo nutraluotas į saugojimo aikštelę. D.Š. buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, o medžiaga bus perduota į Apylinkės teismą dėl administracinės nuobaudos paskyrimo.

  Į Policijos komisariatą buvo pristatyti du neblaivūs, agresyviai besielgiantys „VW Golf“ keleiviai – R.K., gimęs 1967 m., gyvenantis Lokėnų k., ir A.L., gimęs 1982 m., gyvenantis Kančiškių k. Vyriškiai triukšmavo, todėl buvo patalpinti į laikino sulaikymo patalpas. Tačiau ir toliau jie elgėsi įžūliai: sudaužė lempos gaubtą, spardė bei daužė grotas, sienas, sulaužė suolą. Pareigūnams teko jiems uždėti antrankius. Po keleto valandų, šiek tiek prablaivėję, vyrai atsiprašinėjo. Jiems buvo patikrintas girtumas: R.K. nustatytas 1,48 prom. girtumas, o A.L. – 1,82 prom. R.K. ir A.L. bus nubausti administracine tvarka.

  Spalio 14 d., apie 15 val. R. K.pastebėjo, kad iš jos automobilio Opel Corsa, stovėjusio Vilniaus g. namo kieme, sugadinus durelių spyneles iš pavogtas automobilinis radijas „Blaupunkt“. Preliminari žala – 200 litų.

  Spalio 13 d. ukmergiškis V. G., gimęs 1969 m., gyvenantis Daukanto g., gavo UAB skolų valdymo centro kvitus, kuriuose prašoma apmokėti 320 Lt įsiskolinimą už Bitė GSM paslaugas. V.G. teigia, kad su Bitė GSM jokių sutarčių nėra sudaręs.

  Spalio 14 d., apie 10 val. pas Žemaitkiemio sen., Medinų k. gyventoją J. D.(gim. 1921 m.), į namus buvo atėjusi girta I. K. Moteris, panaudojusi fizinę jėgą, iš J. D. pagrobė 500 litų.

  Spalio 13 d. ukmergiškis V. G., gimęs 1969 m., gyvenantis Daukanto g., gavo UAB skolų valdymo centro kvitus, kuriuose prašoma apmokėti 320 Lt įsiskolinimą už Bitė GSM paslaugas. V.G. teigia, kad su Bitė GSM jokių sutarčių nėra sudaręs.

  Spalio 13 d., apie 1 val., po išgertuvių savo namuose, A. Š., gimęs 1955 m., gyv. Bažnyčios g., pastebėjo, kad iš sekcijos dingo du auksiniai žiedai. Preliminari žala – 1080 litai.

   

  Per praėjusią parą užregistruota pranešimų –20;

  išvykta į šeimyninius ginčus – 5;

  užregistruota techninių eismo įvykių – 0;

  sulaikyta neblaivių vairuotojų – 1;

  priimta pareiškimų – 2.

  Išaiškinta administracinės teisės pažeidimų – 26,

  iš jų:

  viešosios tvarkos pažeidimų –1 ;

  alkoholio vartojimas arba girto pasirodymas viešoje vietoje – 0;

  sulaikyta už administracinės teisės pažeidimus -0 ;

  atsisakyta pradėti ikiteisminius tyrimus-0;

  nubausta už KET pažeidimus – 25.

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia