Pradinis Sportas Futbolas Varžėsi jaunieji futbolininkai

Varžėsi jaunieji futbolininkai

1209
0

Gruodžio 11 ir 18 dienomis Šventupėje vyko Kalėdiniai vaikų mažojo futbolo turnyrai.

Gruodžio 11 dieną varžėsi keturios 2009 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių futbolo komandos iš Ukmergės, Kauno bei Utenos. Pirmąją vietą iškovojo Ukmergės SC-I komanda, nugalėjusi Kauno Žalgirio-FA, Utenos FK Utenio bei Ukmergės SC-II mergaites. Antroje vietoje liko viešnios iš Kauno, trečioje – Utenos mergaitės. Geriausiomis Ukmergės komandų žaidėjomis pripažintos: Ugnė Gruodytė – SC-I, Gabrielė Ivanovaitė – SC-II.

Gruodžio 18 d. Šventupėje vyko mišrus mažojo futbolo turnyras. Pirmąją vietą iškovojo Ukmergės SC-I , antrąją – Panevėžio FA, trečiąją – Vidiškių, ketvirtoje vietoje liko Ukmergės SC-II komanda.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Meda Šarkytė – Ukmergės SC-I, Gabija Sabulytė – Ukmergės SC-II, Aivaras Uselis – Vidiškiai.