Pradinis Sportas Kitas sportas Pergalės Kėdainiuose ir Vilniuje

Pergalės Kėdainiuose ir Vilniuje

2301
0

Š. m. vasario 7-8 dienomis Kėdainių sporto arenoje vyko jaunių U18 ir jaunučių U15 dziudo čempionatas, organizuotas Lietuvos dziudo federacijos.

Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Gabrielei Dolgovaitei – ji užėmė 1 vietą. Paulina Stalionytė, Lukas Karvelis, Naglis Gutauskas iškovojo trečiąsias vietas. Jaunių grupėje geriausiai pasirodė Kaparas Žoldasbekovas – jis iškovojo trečią vietą.

Vasario 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos Atviros Grappling Taurės pirmenybės. Jose dalyvavo ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir Latvijos bei Baltarusijos atstovai. Ukmergės sporto centrą atstovavo 25 sportininkai. NoGi disciplinoje (be kimono) pirmas vietas laimėjo – Martynas Aukštuolis, Artūras Aukštuolis, Tautvydas Didžiokas, Vytautė Navickaitė, Kristupas Kolosovas, Arijus Augūnas, Kaparas Žoldasbekovas, Austėja Šidlauskaitė, Jonas Lobinas, Lukas Karvelis, Naglis Gutauskas, Paulina Stalionytė. Antri liko – Gustė Kolkaitė, Gabija Verkauskaitė, Vilius Girdenis, Arlandas Tamošaitis, Manfredas Dutkus, Dovydas Ivanovas, Martynas Dolgovas, Emilis Putinauskas. Trečias vietas iškovojo – Arminas Tamošaitis, Ernestas Grakavinas, Marius Labunskas, Ainas Vadoklis.

Gi disciplinoje (su kimono) geriausiai pasirodė – Martynas Aukštuolis, Vytautė Navickaitė, Kristupas Kolosovas, Arijus Augūnas, Kaparas Žoldasbekovas, Ernestas Grakavinas, Austėja Šidlauskaitė, Naglis Gutauskas, Martynas Dolgovas, Paulina Stalionytė. Antri liko – Artūras Aukštuolis, Tautvydas Didžiokas, Gustė Kolkaitė, Gabija Verkauskaitė, Vilius Girdenis, Arlandas Tamošaitis, Lukas Karvelis, Dovydas Ivanovas, Ainas Vadoklis. Trečias vietas laimėjo – Arminas Tamošaitis, Jonas Lobinas.

Susumavus rezultatus trijose amžiaus grupėse Ukmergės sportininkai pelnė pirmos vietos taures mergaičių ir merginų grupėje, U11, U13, U15 grupėse, o U17 ir vyrų grupėje – antros vietos taures.