Pradžia Sportas Kitas sportas „Vėtros“ šokėjai dalyvavo Lietuvos sportinių šokių reitingo Lietuvos čempionate

„Vėtros“ šokėjai dalyvavo Lietuvos sportinių šokių reitingo Lietuvos čempionate

2340
0

Šį savaitgalį Ukmergės verslo mokykloje vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo ir Solo bei Hoby klasių Lietuvos čempionatas. Nuo kovo 1 dienos Lietuvos sportinių šokių federacija Solo Latino grupę įtraukė į sportininkų kategoriją ir pirmasis šios rungties Lietuvos čempionatas vyko Ukmergėje.


Čempionate teisėjavo Ukmergės kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ trenerė, tarptautinės kategorijos teisėja ,Dalia Ržeuskienė.

Savo klubo garbę gynė ir patys mažiausieji šokėjai:

Juozas Lobinas – Elzė Jačionytė, Tomas Miškinis – Elzė Jačionytė.

Šie mažyliai tik nuo šių metų pradeda savo šokių treniruotes, tačiau jau rodo ryžtą ir norą dalyvauti varžybose. Elzytė šoko su dviem partneriais ir abi poros apdovanotos pirmosios vietos taurėmis.

Lietuvos čempionate jaunučiai I plius jaunučiai II grupėje dalyvavo trys klubo „Vėtra“ atstovės. Visos trys mergaitės Austėja Paškevičiūtė, Gelmė Ivanauskaitė ir Ema Grikšaitė, pateko į pusfinalį, tačiau į finalines varžybas pavyko iškopti Austėjai Paškevičiūtei. Mergaitė iškovojo ketvirtąją vietą, tai labai aukštas rezultatas.

Lietuvos čempionate jaunimo plius suaugusiųjų grupėje, varžėsi „Vėtros“ šokėja ,Karolina Rimaitė, tai puikus merginos startas tokiose atsakingose varžybose konkuruojant su didžiulę patirtį turinčiomis varžovėmis.

Varžybų rezultatai motyvuoja dirbti ir siekti tobulumo šokių sporte.

Ukmergės kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėtra” informacija

Ankstesnis straipsnisUKMERGĖS PGT: Praėjusią savaitę gesino gaisrus bei padėjo medikams
Kitas straipsnisSMS ŽINUTĖS KVIES PASITIKRINTI: 1 iš 3 gali nesusirgti vėžiu

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia