Pradžia Sportas Kitas sportas Šeimų sporto šventė Deltuvoje

Šeimų sporto šventė Deltuvoje

2232
0
IMG 4079s

IMG 4079s

Deltuvos miestelio bendruomenė dalyvauja „Bendruomeninės veiklos stiprinimo projekte“. Stipri ir darni šeima – didelė vertybė, mūsų visuomenės pagrindas.Siekiant tęsti gražias šeimos tradicijas, puoselėti įvairių kartų bendravimą, Deltuvos miestelio bendruomenė suorganizavo šventę šeimoms. Tai – pirmas toks suorganizuotas renginys deltuviškiams.

Gražų saulėtą vasaros šeštadienį Deltuvos  pagrindinės mokyklos stadione vyko  šeimų sporto šventė. Renginio organizatorė Deltuvos miestelio bendruomenės pirmininkė D. Gvozdienė pasitiko visus su šiltais sveikinimais ir pasidžiaugė gausiai susirinkusiais šventės dalyviais.Šventėje dalyvavo Deltuvos miestelio gyventojų šeimos, VDC „Delnai“ vaikai su tėvais, centro darbuotojos I. Maksimovič ir B. Skeirienė su savo šeimomis.
Trumpai apie šventės eigą supažindino Ukmergės sporto centro treneris Artūras Sakas.

IMG 4088

Dalyviai susiskirstė į komandas, susigalvojo pavadinimus ir varžėsi įvairiose komandinėse rungtyse: tinklinis su maišais, baudų mėtymas su bokso pirštinėmis, futbolas su gimnastikos kamuoliu ir kitos linksmos rungtys. Dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti individualiose rungtyse: balionų sprogdinimas pupomis ir pan. O patys mažiausieji šventės dalyviai žvejojo savo “auksinę“ žuvelę.
Vėliau šeimos dalyvavo linksmosiose estafetėse, kurios pareikalavo iš dalyvių ištvermės, komandinio bendradarbiavimo ir vikrumo.

IMG 4130

Renginio pabaigoje bendruomenės pirmininkė padėkojo visiems dalyviams už dalyvavimą, žiūrovams už aktyvų komandų palaikymą ir apdovanojo nugalėtojus. Pirmą vietą laimėjo „Citrinukų“ komanda, antrą – „Pienės žiedas“, trečioji atiteko „Karūnos“ komandai.
Renginį rėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Prie šios šventės prisidėjo  ir miestelio rėmėjai:  M.Radzevičienė, D. Stimburienė, „Magency“.
Už puikiai praleistą laiką esame dėkingi treneriui A.Sakui ir jo talkininkams.Šventė visiems patiko ir tikimės, kad tai taps miestelio tradicija .

Deltuvos miestelio bendruomenė

Ankstesnis straipsnisApie gautą siuntą Lietuvos paštas klientus informuos ir SMS žinutėmis
Kitas straipsnisNaujas projektas „Ukmergės meniu” jau Ukmergės Turizmo ir verslo informacijos centre

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia