Pradinis Sportas Kitas sportas Jaunųjų sportininkų pergalės šachmatų Lietuvos čempionate

Jaunųjų sportininkų pergalės šachmatų Lietuvos čempionate

2349
0
btr

Vasario 18-24 dienomis Kaune, vyko Lietuvos jaunučių-jaunių (BM10, BM12, BM14, BM16, BM18) standartinių (90min. + 30sek.) šachmatų čempionatas. Čempionate dalyvavo 260 šachmatininkų. Šis čempionatas yra išskirtinis, nes viena partija gali trukti daugiau nei keturias valandas, todėl per dieną yra sužaidžiamos tik dvi partijos.

Visas moksleivių atostogas varžybose praleido trys Ukmergės sporto centro auklėtiniai: Goda Gutauskaitė, Agnė Mickūnaitė ir Artūras Mecelis.

Sėkmingiausiai pasirodė mergaičių iki dvylikos metų amžiaus grupėje žaidusi Agnė Mickūnaitė, iš aštuonių partijų tik vieną partiją sužaidė lygiosiomis, o septynias partijas laimėjo ir tapo Lietuvos standartinių šachmatų čempione bei pasikėlė reitingą 97 taškais. Dabar Agnė turi ruoštis atstovauti Lietuvai Pasaulio čempionate, kuris vyks spalio mėnesį Sakartvele.

O Godai Gutauskaitei tai buvo pirmosios varžybos, pavyko iškovoti tris pergales ir užimti 18 vietą mergaičių iki dešimties metų amžiaus grupėje.

Artūras Mecelis amžiaus grupėje iki šešiolikos metų užėmė aštuntą vietą, bei reitingą pasikėlė 32 taškais.