Pradžia Sportas Futbolas Paaiškėjo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mažojo futbolo turnyro nugalėtojai

Paaiškėjo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mažojo futbolo turnyro nugalėtojai

3435
0

3_zalia_komanda_prie_vartuKaip kasmet buvo organizuojamas Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos mažojo futbolo turnyras Valdybos viršininko taurei laimėti.

Šiais metais futbolo turnyre dalyvavo 13 komandų tarp kurių buvo ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento komandos. Šiais metais buvo pakeistas varžybų formatas, todėl kiekviena komanda galėjo sužaisti ne mažiau 6 futbolo varžybų. Komandos buvo suskirstytos į 2 grupes ir į kitą etapą pateko po 4 pajėgiausiai pasirodžiusias ekipas.

adm_komanda_prie_vartuPaskutiniame etape, kuris vyko Ugniagesių gelbėtojų mokyklos stadione, Valčiūnuose tarpusavyje kovojo Vilniaus APGV 2-oji, 3-ioji, 4-oji, 6-oji, VAPGV administracijos, UGM, PAGD bei Ukmergės PGT komandos. Po sužaistų ketvirfinalio varžybų tapo aišku, jog Vilniaus APGV administracijos, Vilniaus APGV 3-iosios bei 6-osios ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos komandos varžysis dėl apdovanojimų.

Mažajame finale susitiko Vilniaus APGV 6-osios komandos ir Ugniageisų gelbėtojų mokykos komandos. Pajėgesnė šiais metais buvo UGM mokytojų bei kursantų kolektyvo komanda, kurią ir sveikiname su 3-iąja vieta futbolo turnyre. O didžiajame finale po atkaklių rungtynių Vilniaus APGV 3- ioji komanda nugalėjo Vilniaus APGV administraciją.

Taigi galutinė komandų rikiuotė: 1 vieta – Vilniaus APGV 3-ioji komanda, 2 vieta – Vilniaus APGV administracija, 3 vieta – Ugniagesių gelbėtojų mokykla, 4 vieta – Vilniaus APGV 6-oji komanda.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis diplomais bei futbolo kamuoliais.

Sveikiname visus nugalėtojus ir kitus dalyvius bei tikimės susitikti jau kitais metais, tradiciniu tapusiame mažojo futbolo turnyre.

Taip pat dėkojame Ugniagesių gelbėtojų mokyklos vadovybei už suteiktą galimybę pasinaudoti natūralios žolės futbolo stadionu.

gel

Ankstesnis straipsnisUkmergės kultūros centras skelbia patalpų nuomos konkursą
Kitas straipsnisKratos metu rado naminės degtinės gamybos aparatą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia