Pradinis 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtas šeimoje; Susižalojo galvą

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtas šeimoje; Susižalojo galvą

4921
0

Rugpjūčio 13 dieną, 18.45 val., į VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos sk. greitosios medicios pagalba atvežė neblaivų, nenustatytos tapatybės, maždaug 50-55 m. amžiaus vyrą, gulėjusį Kauno gatvėje prie 3 namo. Vyras rastas gulintis ant betoninių trinkelių šaligatvio, netoli bažnyčios, prasiskėlęs galvą. Peržiūrėjus mieste įrengtų vaizdo kamerų įrašą, matosi, kaip iš Vienuolyno g. pusės eina svirduliuodamas neblaivus vyras, neišlaiko pusiausvyros ir griūna ant šaligatvio, atsitrenkdamas galva. Ligonis dėl įtariamo kaukolės lūžimo, paguldytas į Reanimacijos sk., o vėliau pervežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Nustatyta ligonio tapatybė, tai 58-erių metų Ukmergės miesto gyventojas. Nelaimėliui greitąją medicininę pagalbą iškvietė praeivė.

Rugpjūčio 13 dieną, 20.16 val., į VšĮ ,,Ukmergės ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos skyrių iš Vaižganto g., Ukmergėje, Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK RS vyriausieji patruliai pristatė neblaivų, sumuštą 33-jų metų ukmergiškį. Vyrui yra sumuštas veidas, kairysis petys, krūtinė, galvoje kraujuojanti žaizda. Po medikų apžiūros nukentėjusysis paguldytas į Neurologijos skyrių. Nukentėjęs buvo neorientuotas ir negalėjo paaiškinti jokių įvykio aplinkybių.

Rugpjūčio 13 dieną, 14.39 val., Ukmergėje, namo kieme vyras (g. 1955 m.) parėjęs į namus ir atidarius motinai (g. 1935 m.) įėjimo duris, su guminiu kilimėliu, gulėjusiu prie įėjimo durų, vieną kartą trenkė į galvą, išėjus motinai į kiemą sūnus paėmęs medinį pagalį, kelis kartus sudavė į veidą, tuo sukeldamas fizinį skausmą.

Rugpjūčio 12 dieną, 8.12 val., į Ukmergės ligoninę buvo pristatytas vyras (gim. 1982 m.) su galvos trauma. Asmuo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Tą pačią dieną 11.40 val. išvežtas į Vilniaus greitosios pagalbos ligoninę.

Ukmergės policijos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia