Pradinis 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Apgadino automobilius; Apiplėšė pardavėją; Smurtavo šeimoje

POLICIJOS SUVESTINĖ: Apgadino automobilius; Apiplėšė pardavėją; Smurtavo šeimoje

4980
0

Rugpjūčio 11 dieną, apie 11.15 val., moteris (g. 1970 m.), išėjusi į daugiabučio namo kiemą, Ukmergėje, pamatė, kad nuo aikštelėje stovėjusio automobilio OPEL SIGNUM yra pavogtas plastikinis spoileris, apatinių radiatoriaus grotelių apdailos juostelė, priešrūkinių žibintų plastikinės apdailos grotelės, apgadintas pats automobilis. Žala – 420 eurų.

Rugpjūčio 12 dieną, apie 10.00 val., išėjęs į namo kiemą Ukmergės gyventojas (g. 1964 m.) pamatė, kad jo automobilis TOYOTA COROLA VERSO (2007 m. laidos) visas apibraižytas, nulaužtas galinis valytuvas, nulenkta ant stogo esanti antena. Padaryta žala tikslinama.

Rugpjūčio 12 dieną, 17.40 val., Ukmergės r., Vidiškių sen., Zujų k., dešinėje kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis pusėje, į prekybos kioską atėjo du kaukėti jaunuoliai. Vienas jaunuolis pasakė: ,,Atiduok pinigus!” ir pastūmęs nepilnametį arbūzų ir melionų pardavėją, paėmė iš plastikinės dėžutės nuo ledų popierines kupiūras, viso 200 eurų. Numetę dėžutę ant žemės, abu jaunuoliai pasišalino automobiliu VW Golf. Tą pačią dieną buvo sulaikytas vienas iš įtariamųjų – 20-metis Šventupės kaimo gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl plėšimo.

Rugpjūčio 8 dieną, apie 7 val. moteris (gim. 1964 m.), prisijungusi per elektroninę bankininkystę prie savo įmonės Norvegijos banko sąskaitos pamatė, kad joje nėra 8099,79 kronų, t. y. 800 eurų. Tuo pat metu ir pasigedo savo piniginėje buvusios banko kortelės. Rugpjūčio 9 dieną prisijungusi per elektroninę bankininkystę prie sąskaitos, moteris pamatė, kad rugpjūčio 7 dieną, Žiedo g. 1, Ukmergė, esančiame bankomate buvo nuimta minėta pinigų suma. Paskutinį kartą kortele naudojosi rugpjūčio 2 dieną. Kas galėjo pasisavinti jos banko kortelę ir nuimti pinigus, nukentėjusioji teigė nežinanti.

Rugpjūčio 10 dieną, apie 1.10 val., gautas pranešimas, kad automobilis Peugeot 407 atsitrenkė į automobilius Volvo V70 ir Subaru Forester, stovėjusius Miškų g. prie daugiabučio namo. Apgadinęs automobilius, asmuo pasišalino iš eismo įvykio vietos. Maždaug valandos bėgyje policijos patruliai rado automobilį. Nustatytas jo savininkas, kuris paaiškino, kad automobilį vairavo draugas, neturintis teisių. Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui (gim. 1996 m.) nustatytas 1,66 promilių girtumas.

Rugpjūčio 5 dieną, apie 14.00 val., namuose, Ukmergėje, moteris (gim. 1978 m.) ne daugiau kaip du kartus įspyrė savo mamai (gim. 1949 m.) į krūtinės sritį, taip sukeldama jai fizinį skausmą. Rugpjūčio 8 dieną VŠĮ „Ukmergės ligoninė” nukentėjusiai atlikus rentgeną, lūžimų nenustatyta, krūtinės srityje, kairėje pusėje matyti kraujosrūvos.

Rugpjūčio 7 dieną, apie 18 val., Ukmergės raj, Pabaisko sen, Antakalnio k., sugyventinis (gim. 1964 m.) konflikto metu metė stiklinę į savo sugyventinę (gim. 1973 m.), kuri pataikė į dešinės pusės kaktos sritį, tuo sukėlė fizinį skausmą, atsivėrė kraujuojanti žaizda. Po kelių minučių grįžęs į butą antrą kartą, medine lazda sudavė ne mažiau tris  kartus per kojas. Ukmergės ligoninės priėmime po apžiūros nustatytos dvi muštinės žaizdos galvos srityje. Susiuvus žaizdas, moteris paleista į namus.

Rugpjūčio 7 dieną, apie 23.30 val., Ukmergėje, namuose vyras (gim. 1968 m.) sumušė savo žmoną (gim. 1969 m.) ir podukrą (gim.1989 m.) trenkdamas kumščiu joms į veidą ir sukeldamas fizinį skausmą.

Rugpjūčio 6 dieną, „Luminor” banko darbuotoja pranešė, kad yra gauta galimai padirbta 50 eurų kupiūra, kurią pateikė klientas. Pradėtas ikiteiminis tyrimas.

Rugpjūčio 3 dieną, apie 21 val. 30 min., vyras, gimęs 1970 m., žvejojo Deltuvos mstl., Ukmergės r., esančiame tvenkinyje. Iš nugaros priėjęs neblaivus nepažįstamas vyriškis jį įstūmė su rūbais į tvenkinį, o bandant išlipti delnu stūmė atgal sakydamas, kad „primurkdysiu”. Pavykus išlipti į krantą, parbloškė žvejį ant žemės, užgulė atsisėsdamas ant nukentėjusiojo ir pusantros-dvi minutes spaudė rankos pirštu žemiau ausies taip sukeldamas  fizinį skausmą. Paleido tik tada, kai pradėjo šauktis pagalbos.

Rugpjūčio 3 dieną, apie 23 val. 10 min., prie namų Laičių k., Pivonijos sen., Ukmergės r., neblaivus (2.91prom) patėvis (gim. 1969 m.) konflikto metu smaugė ir rankos kumščiu sudavė apie dešimt smūgių į veido sritį posūniui (gim. 1996 m.). Jaunuoliui VŠĮ „Ukmergės ligoninė” priėmimo-skubios pagalbos skyriuje diagnozuoti paviršiniai veido srities sužalojimai, hematomos nosies, ausies ir kaklo srityje. Paguldytas į Ukmergės ligoninės priėmimo skyriaus stebėjimo palatą.

Rugpjūčio 4 dieną, apie 11.15 val. Ukmergėje tap kaimynių kilo konfliktas. Pas 28 m. moterį atėjusi penkiais metais jaunesnė kaimynė papriekaištavo dėl mažamečių vaikų triukšmo. Pokalbio metu kilus žodiniam konfliktui, atėjusi kaimynė dešinės rankos delnu trenkė vieną kartą į veido skruostą ir pataikė į kairiąją akį triukšmą keliančių vaikų motinai.

Rugpjūčio 4 dieną, 18:50 val., Ukmergės r., Pabaisko sen., Pabaisko mstl., patruliai sustabdė traktorių T40AM, kurį, būdamas neblaivus, vairavo vyras (gim. 1965 m.). Alkoholio kiekio matuokliu traktoriaus vairuotojui buvo nustatytas 2.07 promilių girtumas.

Rugpjūčio 5 dieną, apie 18 val., į nuomojamą sodybą, esančią Ukmergėje, sugrįžęs sugyventinis (gim. 1977 m.), voljere, ant ištemptos ir užmazgytos ant vielos tinklo tvoros grandinės, antkaklyje, rado pakartą mišrūnę kalytę ČIKITA LU, 2 metų amžiaus. Ūkiniame pastate pasigedo sodybos šeimininkui priklausančio dėvėto bėginio dviračio, YOSEMITE X-DIRT, juodos sp. Taip pat pastebėjo, kad atidarius gyvenamojo namo langą, buvo patekta į vidų ir iš vaikų kambario pavogta auksinė grandinėlė. Kurios vertė 100 eurų. Dėl vagystės padaryta žala – 100 eurų.

Ukmergės policijos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia