Pradžia Kultūra Renginiai Žemaitkiemio bendruomenė minėjo Pasaulinę eismo įvykiuose žuvusių dieną

Žemaitkiemio bendruomenė minėjo Pasaulinę eismo įvykiuose žuvusių dieną

2101
0

img_9318Žemaitkiemio bendruomenė paminėjo Pasaulinę eismo įvykiuose žuvusių dieną (lapkričio 20 d.). Minėjimą giesmėmis ir eilėmis pradėjo Žemaitkiemio saviveiklininkės (vadovė Alė Ališauskienė).

Renginyje dalyvavo Ukmergės r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė ir kinologas Andriejus Petrukanec su savo auklėtiniu Grodu.

img_9300Ingrida Dutkienė papasakojo apie eismo įvykius rajone ir Lietuvoje. Pakartotinai priminė apie atšvaitų svarbą ir jų teisingą naudojimą. Priminė ,kokie visi turime būti budrūs ir pagarbūs vieni kitiems. Kinologas pademonstravo kaip vykdo komandas auklėtinis.

img_9304Anot kinologo, Grodas labai protingas ir imlus dresūrai šuo. Jis jau pusantrų metų talkina policijos pareigūnams vykdant įvairias tarnybines užduotis. „Grodas dalyvauja dingusių žmonių paieškose, ieško daiktų, vagysčių vietose seka pėdsakais, yra dalyvavęs sulaikymuose. Šuo kaip ginklas, galima panaudoti tik kraštutiniais atvejais, esant būtinybei, tačiau labai dažnai vien šuns buvimas sudrausmina pažeidėjus,“ – apie savo auklėtinį pasakoja Andrejus Petrukanec. Kinologas džiaugiasi, jog dabar jau turi teisę naudoti tarnybinį vokiečių aviganį ieškant narkotinių medžiagų, o tuo pačiu dar daugiau galės pagelbėti savo kolegoms.

Danutė Užkurėlytė

Žemaitkiemio bendruomenės informacija

img_9308img_93111img_9296

Ankstesnis straipsnisTaujėnų dvare vyko tradicinis tarptautinis turnyras ,,Vilkmergė-2016“
Kitas straipsnisAkcija “Medžiok saugiai ir tvarkingai”

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia