Pradžia Kultūra Renginiai Visi keliai veda į Menų garažą “Būk alternatyva”

Visi keliai veda į Menų garažą “Būk alternatyva”

678
0

Menų garaže “Būk alternatyva” (Vienuolyno gatvė 10, Ukmergė) atidaryta dailininkės Akrolestos paroda „Moterų pasaulis“.

Tai jau trečioji Akrolesta personalinė paroda 2021 m. Pavasarį paroda „SmartArt“ vyko Kaune, vasarą paroda „RelaxArt“ vyko Vilniuje, Seime. Ir štai dabar, rudenį, – paroda „Moterų pasaulis“ Ukmergėje, naujoje meninėje erdvėje Menų garažas “Būk alternatyva”.

Parodoje pristatomi ir nauji darbai – tapyba ant akmens, miniatiūros, paveikslai „Epidemija“ ir „Katermortas“, taip pat ir skulptūros iš „Kubizmo apogėjos“ serijos, parodytos parodoje Kultūros centre 2019 m., Taip pat keletas paveikslų iš „SmartArt“ kolekcijų ir „RelaxArt“, eksponuojamų kituose miestuose.

Akrolesta – Ukmergės gyventojos Tatjanos Sokolovos meninis slapyvardis. Ji Ukmergėje gyvena jau 10 metų. Apie jos kūrybą rašė ne tik Lietuvos, bet ir Indijos, Ukrainos, Bulgarijos ir Rusijos žiniasklaida.

„Viena vertus, – sako menininkė, – buvo sunku surengti parodą Menų garažui “Būk alternatyva”, kita vertus, po klasikinių Vilniaus ir Kauno parodų erdvių tai tapo įdomia užduotimi. Menų erdvė Menų garaže “Būk alternatyva” yra kiek įmanoma neformali, suteikianti jai ypatingą modernaus avangardinio klubo aurą ir tuo pačiu jaukią, atsipalaidavusią atmosferą, kurią palaiko svetingi Menų garažo “Būk alternatyva” organizatoriai – Rima Petronytė Bražėnienė ir Saulius Auglys.“

Erdvė Menų garažas “Būk alternatyva” yra palanki laisvam neformaliam kūrybiškumui. Jame jau gausu lietuvių menininkų paveikslų ir garsaus kompozitoriaus bei muzikanto Sauliaus Auglio muzikos instrumentų.

Rima Petronytė Bražėnienė šioje erdvėje planuoja rengti muzikos koncertus, neformalius susitikimus su įdomiais žmonėmis, supažindinti svečius su neįprastomis sveikatingumo technikomis.

Kalbant apie Akrolestą, svetingiems Rimai Petronytei Bražėnienei ir Sauliui Augliui sutikus, ji planuoja Menų garaže “Būk alternatyva” sukurti nuolatinę atsinaujinančią kai kurių savo kūrinių ekspoziciją.

Ankstesnis straipsnisDokumentinis filmas „Albumai iš Vaitkuškio“
Kitas straipsnisVimista plieninės konstrukcijos

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia