Pradžia Kultūra Renginiai Veprių kaimo bendruomenė organizavo sveikatingumo žygį

Veprių kaimo bendruomenė organizavo sveikatingumo žygį

1968
0

Veprių kaimo bendruomenė įgyvendindama sveikatos programos projektą “Gyvenkime sveikai” organizavo sveikatingumo žygį Kėdainių r. Skinderiškio dendrologiniame parke. Projekto dalyviai įveikė beveik 5 km atstumą aktyviai judėdami, kvėpuodami švariu parko oru, patyrė teigiamų emocijų. Pėsčiųjų žygis buvo derinamas su parko augmenijos pažinimu. Šis parkas pagal dendrologinę vertę prilygsta botanikos sodui. Jame gausu daug iš įvairių pasaulio vietų atvežtų ir pasodintų augalų. Parkas visus sužavėjo savo rudeniškomis spalvomis, augalų įvairove bei grožiu.

Aplankėme Paberžę. Jaukioje medinėje bažnyčioje, svirne ir klebonijoje apžiūrėjome liturginius ir buities reikmenis, kuriuos rinko Tėvas Stanislovas, aplankėme jo kapą. Gidė įdomiai ir įtaigiai perteikė savo prisiminimus apie Tėvą Stanislovą. Jos prisiminimai buvo tikra atgaiva sielai. Susipažinome su dvaro ekspozicija.
Projekto dalyviai taip pat vaikščiojo su gidu po Kėdainių senamiestį, apžiūrėjo miesto architektūrą, aikštes, kunigaikščių Radvilų sarkofagus.

Bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė

Laimutės Žentelienės nuotr.

Ankstesnis straipsnisEkskursija į Druskininkus – sveikatos miestą
Kitas straipsnisEuropos kalbų diena Siesikų gimnazijoje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia